LCD 37" za ok 2500

armi

New member
Bez reklam
Witam

Przymierzam się do zakupu telewizora LCD.
Znalazłem na allegro Sharpa 37AD5 za ok 2500 PLN.

W sypialni od ok roku mam takiego samego tylko 32"

Z tego posiadanego TV w sypialni jestem zadowolony ale wiadomo... minął rok i może (raczej napewno) coś się zmieniło w tej kwestii / parametry, możliwości sprzętu.

TV narazie głównie do kablówki SD / DivX / DVD no i raz na jakiś czas HD z kompa. Odległość TV - kanapa to ok 2,5 m.
Kiedyś pewnie N-ka, lub Cyfra+ HD ... ale to za jakiś rok / sprzęt tak szybko tanieje, że wtedy pewnie 37' powiesi się w sypialni a do salonu kupi się coś nowego :)


I teraz pytanie czy za tą cene warto kupić taki TV czy może jest coś lepszego?
Może jest coś niewiele droższego dającego sporo lepszą jakość lub tańszego dającego taką samą jak ten sharp.

A dodatkowo pod ten TV chcę podłączyć kino domowe oparte na H/K avr 147

pozdrawiam
Arek
 

radzique

New member
Jakbyś chciał to mogę sprzedać ci swojego lg 37lc41.
Wg porównań sklepowych nie świeci wcale gorzej od tego sharpa, jak kupowałem to oglądałem dokładnie.
Zostanie Ci jeszcze na xbox'a ;), no prawie... oddam za 1900 pln, 5cio miesięczny wszystko w komplecie.
 

armi

New member
Bez reklam
mmmm .. cena fajna :)

powiedz jeszcze czy tv pochodzi od polskiego dystrybutora no i co dla mnie bardzo ważne czy możesz wystawić fakturke ?
 

kain

New member
lcd 37

Posiadam LC37ad5-bk od pol roku ktory kupilem za 3500 zl.Zakupu dokonalem po glebokiej analizie cen i porownaniu jakosci obrazu oraz roznych opinii w sklepach i pismach fachowych.Na obecna chwile jestem z tego telewizorka bardzo zadowolony.Mysle ze i ty za cene2500 bedziesz zadowolony.Polecam i pozdrawiam Kain
 

radzique

New member
armi napisał:
mmmm .. cena fajna :)

powiedz jeszcze czy tv pochodzi od polskiego dystrybutora no i co dla mnie bardzo ważne czy możesz wystawić fakturke ?

tak, kupiony normalnie w sklepie, karta gwarancyjna podbita, paragon (2999 :() itd. Fakturki nie da rady :???:
 

armi

New member
Bez reklam
kain napisał:
Posiadam LC37ad5-bk od pol roku ktory kupilem za 3500 zl.

ja tak jak pisalem od 10 miesięcy mam taki 32" w sypialni i jestem jak najbrdziej zadowolony...

nie wiem tylko czy w ciągu roku nie wyszły jakieś nowe modele lub coś z wyższej półki nie staniało :)
 

armi

New member
Bez reklam
mateo2121 napisał:
Nie kupuj tych TV LG bo to nic specialnego....

no właśnie powiem szczerze, że jak kupowałem tv do sypialni to miałem więcej czasu i więcej mogłem poczytać / poogrlądać :) i wiem, że dobre lcd robi Sharp i Toshiba i chyba na te marki bym się nastawiał :)

radzique napisał:
tak, kupiony normalnie w sklepie, karta gwarancyjna podbita, paragon (2999 :() itd. Fakturki nie da rady :???:

no to odpada... bo 2500 to lekko ponad 2 tys netto i jeszcze zostaje dochodowy do odliczenia to wyjdzie mnie ok 1600 :) nóweczka ;-)
 

armi

New member
Bez reklam
no i pojawiła się jeszcze jedna możliwość ... na ceneo 42ad5 cena już spadła do 2750 PLN :) a jeszcze wczoraj najniższa była 3067 PLN :)
 

armi

New member
Bez reklam
no i ...
wyjaśniło się, zamówiony Sharp lc-42ad5-bk + uchwyt na ścianę za 2800 PLN :)

mam nadzieję, że rok-dwa posłuży bo potem i tak będzie pewnie jakiś lcd 52" full HD albo inny 'wynalazek'

ps
w przyszlym m-cu (ale przed EURO -czyli za ok tydz. :) ) jest szansa dokupić jeszcze H/K avr 247 + jamo s606 u BlackNinji - i jak to się uda to wrzucę fotki na forum :)

pozdrawiam
 
Do góry