LCD 37" LED FullHD

sthEn

New member
Witam,

potrzebuję porady w wyborze telewizora o rozmiarze 37", koniecznie FullHD (nie wiem, czy w ogóle są inne w tym rozmiarze), najlepiej chyba LED. Rozmiar ograniczony do 37" ze względu na miejsce, w którym będzie stał, niestety przyszłych właścicieli nie idzie namówić na zmianę szafki.

Telewizor będzie stał lekkim ukosem do kanapy, w najbliższym punkcie 2m, w najdalszym 3. Nie znam się na tym, znam się tylko na platformach serwerowych i szeroko pojętych "komputerach", w przypadku telewizorów jestem laikiem (monitor do laptopa mogę sobie dobrać, tutaj filozofii nie ma).

Niezmiernie wdzięczny będę zatem za każdą poradę, w co celować w przedziale od 2500 do absolutnie nieprzekraczalnych 3000zł. Sprawa dość pilna, ponieważ chciałbym telewizor mieć zamówiony (nie w domu, zamówiony) do piątku. Z góry przepraszam za ewentualne kapryszenie przy propozycjach, ale wizualnie też musi być "cacy", niestety kupujący dość wybredni.

Pozdrawiam,
Daniel
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to sprawa jest prosta do takich potrzeb - mistrz jest jeden. JVC 37 DV1. Mam taki w domu i mogę polecić bo gra rewelacyjnie. Do porównania Panasonic 37E 30 - ale to inna klasa.
Jeśli będą mieli uwagi - to najlepszym sprawdzianem jest prezentacja telewizorów w domu.
 
Do góry