LCD 37` HDReady do 3.800zł - prosze o pomoc :)

Pszemol

New member
Jeśli zdecydowałbyś się na TV o przekątnej 32" to bardzo polecam Ci Philips 32PFL9632. Jak dla mnie rewelacyjny sprzęt. Nawet na TVN'ie przez cyfrówkę obraz jest jak żyletka a dzięki[FONT=&quot] Perfect Pixel HD[/FONT][FONT=&quot] i HD Natural Motion masz wrażenie jakbyś oglądał przedstawienie teatralne a nie film ;). Mi ten efekt bardzo się podoba . Zapodam Ci pełną specyfikację tego modelu w dokumencie Worda: [/FONT]http://rapidshare.com/files/110967717/Philips_32PFL9632.docx.html

Z tego modelu są także TV o przekątnej 42" Full HD ale są duuuużo droższe.


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

nav33

New member
Pszemol - 32 cale troche jest dla mnie za maly a 42 calowy ... moja zona nie chce :) twierdzi ze za duzy :))))))))
Ale dzieki za propozycje:)
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
fearmaster napisał:
A ja ci powiem tak: wybierz sobie konkretne modele i pochodz po sklepach, popatrz, porozmawiaj. Pare dni temu tez bylem w kropce ale zakupilem samsunga 37M87BD i jestem bardzo zadowolony, mimo ze pojawiaja sie jakies negatywne zdania, ze smuzy, ale to chyba mowia osoby ktore sugeruja sie danymi technicznymi, bo w praktyce zadnego smuzenia nie zauwazylem. Polecam tego samsunga :]
Zapłaciłem za niego 3300, chociaż planowałem kupić LCD za kilka miesięcy i nie dać więcej niż 2800 zł. Jednak nie żałuje, zdecydowałem się na zakup po kilku miesiącach oglądania różnych modeli i uważam, że to najlepszy model w cenie do 5000 zł (choć nie posiada 100 hz). No i nie ukrywam, że bardzo chciąłem model Samsunga.
 

nav33

New member
dzieki janusz:) mi tez sie cholernie ten samsung podoba i szkoda ze nie ma 100Hz:( za to ma fullHD :) o ile to pocieszenie, aczkolwiek przy 37calach .. chyba niewielkie:)))))
 
Ostatnia edycja:

nav33

New member
no to znalazlem cos dla siebie:) i juz sie ucieszylem, ze to jest to .. ale zabraklo mi jednego ... 100HZ :(((((
37 LG 6000 - spelnial prawie wszystkie moje oczekiwania (niestety brak 100HZ powstrzymal mnie od jego zakupu.

Teraz zastanawiam się nad ta sama wersja ale 42" :)))
42 LG 6000
on ma juz 100HZ

ciekawe jakie sa wasze opinie na ten temat:)
Jeszcze dodam (jak by ktos nie wiedzial:)))), ze to ta nowa seria SCARLET :grin:

pozdro@LL :-D :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

agrestowy

Member
Mi osobiście się on nie podoba - ta dziura przy logo LG jest poprostu komiczna... :D

Wygląda jak popielniczka...

Jednak technologicznie ma wszystko praktycznie. Jednak nie wiem jak sie zachowuje przy sygnale SD i jak skaluje obraz np z DVD.

Przy HD w "markjecie" wyglądał dobrze - flim z BR.

pzdr
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

- jak kupiłeś Hitachi - to dla Ciebie żanden inny nie będzie już do porównania :D
xl_l37x01-1.jpg



nav 33- podaj dokładniejszy przedział cenowy ?
 

nav33

New member
Kiki

Szukam - LCD, HD Ready, 37 cali, 100HZ - kwota wzrasta już jest miedzy 4.000zł a 4.500zł. :D :D :D

Powoli jednak dochodze do przekonania, że jednak może to być 42" :D mam okolo 3m od telewizora i ten LG 42" SCARLET 6000 najbardziej mi pasuje:) aczkolwiek - TOSIA 37 R 3500 tez biore pod uwage:)
 

nav33

New member
Sharp 37 RD2 - narazie moj faworyt :)))


dzieki Kiki

Co do scarletki ... niestety .. juz odpadla .. 42 cale .. to za duzo dla mnie:) sprawdzalem u mnie w domu i tylko wchodzi w gre 37 cali :( ale moze to i dobrze:)
pozdro ALL

i czekam na dalsza dyskusje
 

sittek

New member
Philips 32PFL9632D/10

Drodzy Forumowicze
A co sądzicie na temat LCD Philips 32PFL9632D/10 ?
czy do sygnału SD obraz będzie odpowiedni do oglądania?
czy model ten posiada dodatki w postaci PIP lub PAT ?
czy obraz porównywalny jest z Panasonicem 32LXD700 ?
proszę o porady posiadaczy i fachowców .
- szukam TV, który słuzyć będzie przede wszystkim do oglądania filmów z kabla, czasami z DVD (denon DVD-1940), komputer mnie nie interesuje. Odległość od eklanu 2,5 metra. Pokój słoneczny.
 

nav33

New member
Kupilem jednak plazme - Panasa 42' P-8 i jestem bardzo zadowolony:) pasuja mi jego parametry (odpowiednie do moich oczekiwań) oraz stosunkowa niska cena :)
- idealny do kabla
pozdro
 
Do góry