LCD 37` HDReady do 3.800zł - prosze o pomoc :)

nav33

New member
:D witam - Szacuneczek za Wasza wiedze:) ja jestem "zelony" i zupelnie nieokreslony :)

Prosze o pomoc w wyborze TV. Zaczynam dopiero przygode z tym sprzetem wiec licze na Wasza pomoc i propozycje co do zakupu:

Szukam - LCD, HD Ready, 37 cali, 100HZ - do kwoty 3.800zł.

1. pokoj 5m x 6m
2. odleglosc - 3 m
3. pokoj - nasloneczniony
4. ogladac bede- z kablowki i z cyfrowej "N" oraz DVD + kino domowe

Prosze o propozycje dotyczace najlepszych Waszym zdaniem marek telewizorow:) i ich symboli :)

Osobiscie chcialby kupic jakas znana marke np. Panasonic, Sony, LG, Samsung, Sharp itp :)))) bez wynalazkow proponowanych przez niektore sklepy :)))

Z gory dzieki za pomoc
pozdro@LL
 
Ostatnia edycja:

Mats

New member
Pomyśl jeszcze o Toshibie 37 r 3500 PG 100HZ ciężko go ponoć dostać w sklepach w tym przedziale cenowym telewizor moim zdaniem bardzo dobry do kablówki i nie tylko posiada bardzo dobre skalowanie obrazu zero smużenia sam go mam i bardzo go sobie chwalę ;)
 

nav33

New member
MATS - dzieki za propozycje .. oczywiscie wezme go pod uwage i juz zaczynam go sprawdzac :) pozdro


czekam na dalsze propozycje .. najchetniej jednak prosze o propozycje telewizorkow dostepnych na rynku w jakichs sieciach handlowych :)
 

km1963

New member
Bez reklam
nav33 napisał:
MATS - dzieki za propozycje .. oczywiscie wezme go pod uwage i juz zaczynam go sprawdzac :) pozdro


czekam na dalsze propozycje .. najchetniej jednak prosze o propozycje telewizorkow dostepnych na rynku w jakichs sieciach handlowych :)

Na początek proponuję ogólne spojrzenie na dwie różniące się technologię : http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=24586

a póżniej jak określisz bardziej preferencję i uwarunkowania osobiste można moim zdaniem mówić o konkretnych modelach

Pozdrawiam:)
 

nav33

New member
km1963 czytam Twoj post i zastanawiam sie o co Tobie chodzilo? Wydaje mi sie ze jestem okreslony na LCD i tyle:) oczywiscie przeczytalem co mi podeslales i .... dalej jestem na LCD okreslony :)

ale oczywiscie dzieki za wpis .. zawsze to cos nowego :)
pozdro
 

nav33

New member
kiki dzieki za konkret:) juz sprawdzam te propozycje :)

i jeszcze jedno pytanie do kiki - zalezy mi na 100HZ - czy te telewizory to maja? bo w opisach nic na ten temat nie pisze:)


i od razu konkret pytanie odnosnie Panasonic: czy wersja "TX-37Z70P" to jest to samo co "37 LZ 70" ? Jezeli nie to samo .. to który w moim wypadku by byl lepszy? i czy one maja 100HZ ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z wymienionych żaden . Albo musisz sięgnąć głebiej do kieszeni z kasą, albo zmniejszyć przekątną.
np. 32 JVC P 80 - 100 Hz.
 

nav33

New member
No to za rada kolegow:) siegam glebiej do kieszeni :) i zmieniam troszeczke kwote:)

Szukam - LCD, HD Ready, 37 cali, 100HZ - do kwoty 4.200zł.

prosze o propozycje :) zalezy mi na ww. parametrach:)
 

nav33

New member
hehehe ... balem sie, ze bedzie to JVS .. ze wzgledow estetycznych:))) po prostu mi sie nie podoba:) ale oczywiscie dzieki za propozycje i czekam na inne:)
pozdro@LL
 

nav33

New member
sorki za powtorzenie posta:)

ale prosze o jakies propozycje:)

No to za rada kolegow:) siegam glebiej do kieszeni :) i zmieniam troszeczke kwote:)

Szukam - LCD, HD Ready, 37 cali, 100HZ - do kwoty 4.200zł.

(JVC odpada .. ze wzgledow ... dla mnie .. estetycznych)

prosze o propozycje :) zalezy mi na ww. parametrach:)
 

zbyniu4

New member
no nie!!!

Masz wszystko podane jak na tacy wybór należy do ciebie. Trochę własnej inwencji może nie twórczej przydał by ci się.
Hm, a może filiżanki na tacy przkleiły się do niej- he he.
 

nav33

New member
zbyniu4 .... blysnales wiedza :) smieszny jestes koles:) jak masz tak sobie posty nabijac to lepiej sie nie odzywaj i wszyscy beda zadowoleni:)

Jak bym wiedzial co mam kupic to bym czasu na tym forum nie marnowal jak niektorzy:) prawda zbyniu4 :)

- dobra .. pomijajac ww. pana .... nadal prosze o pomoc:)
JVC odapada .. a z propozycji brak mi 100HZ .. i ndal jestem w kropce:)



vbmenu_register("postmenu_195379", true);
 

zbyniu4

New member
nooo

nav33.
Raczej jesteś w kropie no i napewno błyszczysz albo błyskasz postami kooleśś.
Wiedze trzeba z tego co mi wiadomo pogłębiać a ty kooleśś nawet sobie trudu nie raczysz zadać.
Spróbuj może się zapoznać z Sharpami-37RD2E i nowymi ale to 32", Toshiba-37Z3030 Ful HD i inne z ładnych jest jeszcze Panasonic-37LX85
Ja mam Toshibe 37R3500 i śmiga aż miło-100hz, HD
Wszystkie w/w TV moją dobre skalowanie świetnie spisują się z sygn. SD, współpraca z PC bez zastrzeżeń / przez HDMI /. Różnią sie detalami-bajerami
a przy tym ceną.
Większy wybór TV jest w Ful HD ale nie wszystkie mają 100Hz.
Pooglądaj w sklepie na żywo wymienione TV i podejmij męską decyzje.
Powodzenia.
 

aru

New member
do 4.200 nadal wielkiego wyboru nie ma, jvc faktycznie brzydki, zostaje toshiba r3500 ale ta z kolei straszie ciezko dostac, ja juz probuje od miesiaca w krakowie i nigdzie nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze raz 37 full hd i 100 Hz:
Toshiba 37 Z 3030
Hitachi 37 X 01
HD Ready:
Sharp 37 RD2
JVC 37 p 80 - w rzeczywistości bardzo ładny :D.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
kiki napisał:
JVC 37 p 80 - w rzeczywistości bardzo ładny :D.
Otóż to. Na zdjęciach faktycznie prezentuje się nieciekawie, ale w rzeczywistości wygląda bardzo dobrze. Więc nav33, jeśli nie widziałeś go "na żywo", to proponuję go tak od razu nie skreślać. No chyba, że widziałeś i Ci się jednak nie podoba..
 

fearmaster

New member
A ja ci powiem tak: wybierz sobie konkretne modele i pochodz po sklepach, popatrz, porozmawiaj. Pare dni temu tez bylem w kropce ale zakupilem samsunga 37M87BD i jestem bardzo zadowolony, mimo ze pojawiaja sie jakies negatywne zdania, ze smuzy, ale to chyba mowia osoby ktore sugeruja sie danymi technicznymi, bo w praktyce zadnego smuzenia nie zauwazylem. Polecam tego samsunga :]
 

nav33

New member
dzieki :)

o to mi chodzilo :)

Carbon_ i Kiki - widzialem JVC na zywo :))))
zbyniu4 - w koncu konkret post :)
- Sharpami-37RD2E - nad tym tez myslalem i potwierdzaja mi sie dobre opinie o nim:)
- Toshiba-37Z3030 Ful HD - nie wiem czy jest sens kupowac FulHD
przy 37
- Toshibe 37R3500 - poogladam go :)
- Panasonic-37LX85 tez jest ciekawy i dzieki za ta propozycje:)

- toshiba r3500 - aru dzieki tez bede szukal
- Kiki - niezastapiony:
Jeszcze raz 37 full hd i 100 Hz:
-Toshiba 37 Z 3030
- Hitachi 37 X 01
- HD Ready: Sharp 37 RD2

fearmaster - samsunga 37M87BD - dzieki poczytam o nim:)

Jeszcze raz dzieki wszystkim i pozdro@LL
 
Do góry