LCD 37".. Fundusz, okolo 2100zl :/

maciek26

New member
Witam, szukam odpowiedniego dla mnie telewizorka (jak w temacie, w granicach 2000-2100pln).. Wertowalem juz kiedys forum i mialem swoj temat.. Ale od tego czasu wiele sie moglo zmienic :p Tv jakies 2.2metra od glowy, wieszany na scianie.. Glowne przeznaczenie to PS3, PC (filmy) oraz telewizja cyfrowa (SD). Coz moge wiecej dodac? Oczekuje od ekranu niskiego lagu i braku smuzenia :) Oczywiscie kolory, czern itp. to tez wazne aspekty, ale w tej cenie chyba nie moge cudow oczekiwac.. Licze na wasza pomoc. Pozdrawiam
 

maciek26

New member
Ta tosia to faktycznie swietny tv, ale dreczy mnie 1 rzecz... Modele od 40" wzwyz maja bardzo dobra matryce s-pva.. Czy ta w modelu 37" duzo jej ustepuje? ;/
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
37 ma panel ips od lg - poza niższym smużeniem od spva, ustępuje jej baaardzo w kontrascie (czerń jest zwyczajnie słaaaba) co jak dla mnie ją dyskfalifikuje. Modele w rozmiarach 40 i 46 mają panele spva od samsunga (dokładnie te same matryce co w serii c650). Ja bym się nie zastanawiał tylko brał 40 zwłaszcza że różnica w cenie jest malutka.
 
Do góry