lcd 37" do 3000

dknap

New member
ostateczna granica cenowa 3000pln
odleglosc od tv 3m
ogladane bedzie sd z kablowki w 75%, hd z kompa po d-sub w 25%
nadmieniam, iz zalezy mi na dobrym formatowaniu obrazu

na allegro do kwoty 3000pln znalazlem to co ponizej.
ktory wg was bedzie najlepszy do moich warunkow?

SHARP LC-37B20E
SHARP LC-37WD1E
Toshiba 37AV505
Toshiba 37C3005PG
TOSHIBA 37X3000PG
Sony KDL-37P3000
Sony KDL-37P3020
JVC LT-37A80SU

Samsungow, Philipsow i Lg nie biore pod uwage, bo po postach widac, ze malo kto te telewizory poleca...

pytanie dodatkowe - czy jesli nie ogladam sportu (chociaz filmy "akcji" ;-) jak najbardziej tak), to 100hz jest mi niezbedne? naczytalem sie na forum roznych opini i sporo osob twierdzi, ze jest wrecz niezbedne... czy ktorys z w/w modeli ma 100hz?

ps. a moze jakas plazma???
 
Ostatnia edycja:

dknap

New member
czy roznica w jakosci obrazu sd bedzie az tak zauwazalnie lepsza na tej plazmie w stosunku do lcd? a co z sygnalem hd po d-sub?
 

dknap

New member
jakies inne opinie? zastanawiam sie miedzy miedzy proponowana przez kikiego toshiba x300 i sharpem x20e. jesli sie nie myle to najwyzsze modele z wymienionych przez mnie? plazma powyzej 3000 wiec odpuszczam.

co wg was przemawia za toshiba, a co za sharpem?
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Moja Siostra ma Sonego 37 P3000 i jestem pod wrażeniem jak gra z DVD - satkę będzie miała za kilka dni to zobaczę , ale z DVD jak na klasę cenową to gra bardzo ładnie.Sam go kupuję do firmy , bo potrzebuję do prezentacji z DVD - dają teraz 5 lat gwarki co też ważne.
 

dknap

New member
mateo2121 napisał:
Jeśli chcesz miec dobre skalowanie obrazu to kupuj Sharpa badź Toshibe. innej opcji nie ma!!!

tyle juz wiem :) teraz pytanie - sharp czy toshiba... kiki proponuje toshibe ze wzgledu na skalery obrazu. pod znakiem zapytania stoi jeszcze plynnosc wyswietlania obrazu.
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Te TV sa bardzo zbliżone do siebie...jednak Sharp ma lepsze kąty boczne i czerń...a skalowanie jest niemal identyczne...ja radzilbym Ci jednak Sharpa:)
 

dknap

New member
mateo2121 napisał:
Te TV sa bardzo zbliżone do siebie...jednak Sharp ma lepsze kąty boczne i czerń...a skalowanie jest niemal identyczne...ja radzilbym Ci jednak Sharpa:)

i badz tu madry i podejmij decyzje :) w sharpie martwi mnie ostrosc obrazu sd. w tescie kikiego na zdjeciach robionych 1.5m od tv obraz byl dosyc nieostry co mnie zniecheca. w tescie x3000 (w wersji 42") widac na zdjeciach ze jest lepiej...
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Ja tez kupilem Sharpa(XL2E) i jest git....zajebisty obraz:) po prostu musisz sobie go później odpowiednio sam dostroic i bedzie miodzio
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najpierw poruszamy sią w klasie cenowej i tu krążąc przy tej cenie modele które wymieniłem są najlepsze.
Jeśli podniesiesz poprzeczkę cenową wówczas dostaniesz ofertę na inne - oczywiście lepsze modele.
 

dknap

New member
kiki napisał:
najpierw poruszamy sią w klasie cenowej i tu krążąc przy tej cenie modele które wymieniłem są najlepsze.
Jeśli podniesiesz poprzeczkę cenową wówczas dostaniesz ofertę na inne - oczywiście lepsze modele.

no wiec tak zrobilem :) na necie mozna dostac do 3 tys. zarowno toshibe x3000, jaki i sharpa b20 i miedzy tymi dwoma sie zastanawiam.

kiki, moglbys sie jakos odniesc do wyboru miedzy tymi dwoma modelami? jak sam wspomniales, za toshiba przemawiaja scalery. a co z sharpem? jest sens sie zastanawiac, porownywac itd? sharp ponoc ma lepsze katy i czern, ale te zdjecia z testow mnie mimo wszystko troszke niepokoja... kolega wyzej twierdzi, ze po regulacji tv bedzie git, ale jakos nie wydaje mi sie zebys o tym zapomnial przygotowujac test... hm?

kiki, moze jakies szybciutkie porownanie tych dwoch modeli? skrotowo, zeby chociaz nieco rozjasnic sytuacje i pomoc w wyborze... bylbym wdzieczny :]
 
Do góry