LCD 37" do 2000zł

rafal735r

New member
Witam!
To moj pierwszy post na tym forum wiec przy okazji witam wszystkich.
Zastanawiam sie nad kupnem nowego LCD 37". Maks kwota to 2tys zl. Wiem ze to nie duzo, ale nie oczekuje od TV niczego nadzwyczajnego. W oko wpadlo mi kilka modeli i z wiazku z tym juz sam nie mam pojecia co kupic.
A mianowcie:
1. LG 37LH3000
2. Toshiba 37RV555 DG
3. Sony KDL-37V4000

Nie mam pojecia ktory najlepiej sie spisze. Podobno ta Toshiba jest niezla jak za ta kase. TV bedzie uzywany do Cyfrowki z Multimedii, kablowki, czasami wyswietli sie na nim film z DVD w popularnym DivX czy wyswietle jakas fotke z tego DVD za pomaca kabla HDMI. W przyszlosci moze podpiety zostanie do niego PC.
TV bede ogladal z odleglosci 3-3.5m. Przydalo by sie, aby mial przynajmniej 3 wejscia HDMi i blyszczaca obudowe.

Prosze o jakies wskazowki bo juz jestem zielony.
 

MIŚ YOOGI

New member
Gwarancja

Nie za bardzo zrozumiałeś post KIKI .Tuż obok instrukcji w jęz.polskim zapewne jest instrukcja czeska ,portugalska lub może chińska.Każda firma produkuje teraz książeczki z instrukcjami w kilku/kilkunastu językach razem. Chodzi o to czy Twój sklep posiada Tośki które będą serwisowane(w razie usterki)w Polsce czyli zakupione od dystrybutora polskiego.Sam mam Toskę 37XV i divx chodzi po usb(ale bez napisów)i kablówkę .Żadnych problemów ,może ten model znajdziesz gdzieś w sklepie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry