lcd 37-40cali 2-2.5tyś z lub bez mpeg4

Szol

New member
Witam. Proszę o pomoc
potrzebuję tv w takim przedziale cenowym. Nie mam marki preferowanej ale wybór z sharp, samsung, sony, toschiba ewentualnie lg
Cena jest dość sztywna, chciałbym w niej złapać mpeg4 ale jeżeli będzie to kosztem znacznie gorszych parametrów tv to się zastanowię.
Na razie telewizja analogowa ale w przyszłości cyfrowa. Główne zastosowanie to oglądanie tv ewentualnie filmów z komputera(rzadziej)
 

LUPO78

Banned
Szol napisał:
Witam. Proszę o pomoc
potrzebuję tv w takim przedziale cenowym. Nie mam marki preferowanej ale wybór z sharp, samsung, sony, toschiba ewentualnie lg
Cena jest dość sztywna, chciałbym w niej złapać mpeg4 ale jeżeli będzie to kosztem znacznie gorszych parametrów tv to się zastanowię.
Na razie telewizja analogowa ale w przyszłości cyfrowa. Główne zastosowanie to oglądanie tv ewentualnie filmów z komputera(rzadziej)
co chcesz mieć w tv i czy w gre wchodzi też 32cale czy tylko 37-40cali ? 100hz i full hd też? tu masz samsunga le37b651 100hz full hd i mpeg-4 http://media-joker.pl/karta/13393 cena trochę wyższa niż oczekujesz,lcd z mpeg-4 w 37 calach jest duży wybór tylko pytanie jakich jeszcze oczekujesz parametrów od tv?
 
Ostatnia edycja:

Szol

New member
Hd ready całkowicie wystarczy, nie chce dopłacać za full hd. 100hz bym chciał jednak nie na siłę. Ważne jest żeby tv analogowa wyglądała nie kto wie jak gorzej a najlepiej tak samo dobrze jak na shaprie lc37xl8e.
32 cale niespecjalnie jednak możliwy, prosiłbym jakieś z 2-3 modele godne uwagi.Jednak priorytet to 37-40cali tylko w przypadku jak nic za to sensownego nie dostanę to 32 cale.
 

LUPO78

Banned
Szol napisał:
Hd ready całkowicie wystarczy, nie chce dopłacać za full hd. 100hz bym chciał jednak nie na siłę. Ważne jest żeby tv analogowa wyglądała nie kto wie jak gorzej a najlepiej tak samo dobrze jak na shaprie lc37xl8e.
32 cale niespecjalnie jednak możliwy, prosiłbym jakieś z 2-3 modele godne uwagi.Jednak priorytet to 37-40cali tylko w przypadku jak nic za to sensownego nie dostanę to 32 cale.
jeżeli chcesz mieć 100hz to bardziej 32 cale,ale to już będzie miał wszystko,ewentualnie ten co wyżej podałem,ale jest to cena w sklepie internetowym i troszkę wyższa niż oczekujesz
 

bartek12345

New member
Toshiba 37xv635 100hz, cena okolo 2460 lub Toshiba 37rv635 100zl taniej ale brak 100hz ,na ceneo.Chyba najlepszy wybor za te pieniadze.Bardzo dobre wykonanie i obraz.Pozdrawiam
 

LUPO78

Banned
bartek12345 napisał:
Toshiba 37xv635 100hz, cena okolo 2460 lub Toshiba 37rv635 100zl taniej ale brak 100hz ,na ceneo.Chyba najlepszy wybor za te pieniadze.Bardzo dobre wykonanie i obraz.Pozdrawiam
zgodze się z przedmówcą tv ma wszystko i cena spoko http://www.toshiba-av.pl/TV/LCD/XV6/152/37XV635DG tu masz pełną specyfikację tv full hd 100hz i mpeg-4 w euro rtv agd też jest w dobrej cenie rzuć okiem na skąpca
 
Ostatnia edycja:

Szol

New member
ok a nie ma czegoś wartego uwagi z innej marki? Nie to że toshiba mi nie odpowiada ale jednak ten wybór to brak wyboru. No i wygląd na żywo może nie przypaść do gustu a wtedy brak typu drugiego..
 

tomy127

New member
może sony kdl v4500 ja mam 32 cale ma tuner mpeg4 i chyba nie jest zły no i nie w full hd wygląda też dobrze
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
Szol napisał:
ok a nie ma czegoś wartego uwagi z innej marki? Nie to że toshiba mi nie odpowiada ale jednak ten wybór to brak wyboru. No i wygląd na żywo może nie przypaść do gustu a wtedy brak typu drugiego..
ok konkretnie czego chcesz w tv jeżeli full opcja to moge poszukac pare tv za tą cenę ale prędzej to będzie w 32 calach i jakie marki bierzesz pod uwagę
 

Szol

New member
No przecież napisałem. Hd ready wystarczy, 100hz wskazane, mpeg4 mocno wskazany, ładny wygląd, marka któraś z sharp, sony, toshiba, samsung,lg mniej ale też.Przede wszystkim do tv analogowej w przyszłości do tv naziemnej lub kodowanej.
Oczekuję jakości obrazu, braku smużenia,
 

LUPO78

Banned
Szol napisał:
No przecież napisałem. Hd ready wystarczy, 100hz wskazane, mpeg4 mocno wskazany, ładny wygląd, marka któraś z sharp, sony, toshiba, samsung,lg mniej ale też.Przede wszystkim do tv analogowej w przyszłości do tv naziemnej lub kodowanej.
Oczekuję jakości obrazu, braku smużenia,
Jeżeli chodzi o 100hz to nie spotkałem jeszcze z tv 100hz bez full hd no ale ok zobaczmy- Samsung LE37B651 www.neomix.pl cena 2700 LG 37lh4000 www.pixmania.com cena 2500 no i masz jeszcze tą Toshibe co wcześniej była mowa-wszystkie mają 100hz , mpeg-4 , full hd i (Common Interface slot jeżeli będzie ci to do czegoś w przyszłości potrzebne) resztę parametrów tv porównaj sobie na stronie producentów,na pewno zdecydowanie większy wybór byś miał w 32 calowych tv :) za tą cenę
 
Ostatnia edycja:

gregor72

New member
Witam ja mam podobny dylemat ,zastanawiam sie między LG37LH3000 a samsung 37b530 ,sygnał głównie mam być z satki SD w przyszłości HD możliwośc odblokowania usb i to zużycie energi lg podaje 180w a samsung 110w jak to jest w rzeczywistości ???
Czy te 100hz robi dużą różnice w obrazie ???
 

LUPO78

Banned
gregor72 napisał:
Witam ja mam podobny dylemat ,zastanawiam sie między LG37LH3000 a samsung 37b530 ,sygnał głównie mam być z satki SD w przyszłości HD możliwośc odblokowania usb i to zużycie energi lg podaje 180w a samsung 110w jak to jest w rzeczywistości ???
Czy te 100hz robi dużą różnice w obrazie ???
samsung podaje średnie zużycie-faktycznie wychodzi to około jeszcze raz tyle,wieczorem postaram się ci pokazać przykład na wcześniejszym modelu samsunga,jeżeli chodzi o 100hz jest zauważalna
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
LUPO78 napisał:
samsung podaje średnie zużycie-faktycznie wychodzi to około jeszcze raz tyle,wieczorem postaram się ci pokazać przykład na wcześniejszym modelu samsunga
tu masz Szwajcarską stronę tego modelu i ciągnie rzekomo tyle
http://www.samsung.com/ch/consumer/...type=lcdtv&model_cd=LE37B530P7WXZG&fullspec=F dla porównania starszy model ciągną tyle watt tu masz polską stronę http://www.samsung.com/pl/consumer/...rchivedlcd&model_cd=LE37A551P2RXXC&fullspec=F b i dam ci jeszcze do porównania dwa poprzednie modele tych firm tv o tych samych parametrach jeden LG a drugi Samsunga---LG http://pl.lge.com/prodmodeldetail.d...2&parentId=01&modelCodeDisplay=37LG7000&unit= i Samsung http://www.samsung.com/pl/consumer/...rchivedlcd&model_cd=LE37A656A1FXXH&fullspec=F jak zauważyłeś nie znaczna różnica :) w poborze energii,teraz pytanie czy szajsung zrobił taki skok w technologi oszczędności energii czy jest to tylko chwyt marketingowy lub kosztem innych parametrów-w instrukcji którą ściągnąłem ze strony samsunga nie znajdziesz jakiejkolwiek info na temat poboru energii w LG bez problemu doczytasz się takiej info i w instrukcji jak i z tyłu na obudowie taka info istnieje,nie wiem czy w samsungu jest na obudowie,a jeżeli tak to ile jest napisane?Może ktoś kto ma tego samsunga sprawdzi i doinformuje...ciekawe też czemu nie podają kontrastu jasności i czasu reakcji matrycy?????tak jak inni producenci,kiedyś podawali ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
napisz czy jesteś zadowolony - jak oceniasz czerń , płynność i skalowanie w Toshibie. Bo Toshiba zaczęła znacznie podnosić jakość swoich produktów.

Model VX 635:

068_P1220190.JPG


050_P1220145.JPG


045_P1220135.JPG


Zmienia się geografia jakości i produkcji.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=44646
 
Do góry