LCD 32 za ok 7-8k i komputer

kompozyt

New member
Witam.
To mój pierwszy post na forum, ale śledzę wątki już z pół roku. Jestem już bliski decyzji o zakupie TV, czekam tylko na jakieś promocje na przełomie luty/marzec.
W chwili obecnej mam takie typy:
Samsung LE32M61B
JVC LT-32C50
LG 32LP1R
Sharp LC-32GD7E
Wiem, że przy sygnale cyfrowym (polsat) i w moim pokoju (ok 2,5-3m) jakość będzie ok. Decydującym parametrem przy zakupie będzie jakość wyświetlania obrazu z komputera media center. Nie chcę słyszeć o jakiś przeskalowaniach, czy obcinaniach obrazu. Karta ma wyjście DVI. Który model najlepiej spełni moje oczekiwania? Może jakiś inny? Na pewno czeka mnie prezentacja w domu, ale chcę najlepiej wytypować modele.
Pozdrawiam.
 

karaznie

New member
kompozyt napisał:
Wiem, że przy sygnale cyfrowym (polsat) i w moim pokoju (ok 2,5-3m) jakość będzie ok. Decydującym parametrem przy zakupie będzie jakość wyświetlania obrazu z komputera media center. Nie chcę słyszeć o jakiś przeskalowaniach, czy obcinaniach obrazu. Karta ma wyjście DVI. Który model najlepiej spełni moje oczekiwania?

Nie wypowaidam się na temat innych. Sam mam LG 32 LX2 (LP1 jest lepszym modelem). Jakość z komputera jest świetna. Ma 1:1 pixel mapping (żadnych zniekształceń)/WXGA. LX jest często polecany jako dobry wybór do komputera na www.avforums.com. Warto poczytać np:

http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=287937&highlight=pixel+mapping

korby
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
masz duży rozrzut cenowy
Do Twoich potrzeb - najlepsze w górnej półce - Sharp GD7 , Loewe Xelos /chyba ,że masz znacznie więcej kasy - to Loewe Spheros lub Indywidual/
W niższej klasie - Samsung M 61 , LG Lp1, Sharp ga 6

Ale bardziej konkretnie - Twoje pytania dostaną odpowiedź - przed zakupem.
Możesz ze spokojem czekać .
pozdrawiam
 
Do góry