LCD 32'' Sharp czy Samsung ?????

lupe

New member
witam wszystkich forumowiczow !!

mam zamiar kupic LCD 32'' do wydania mam okolo 2500pln i wacham sie pomiedzy dwoma LCD:

Samsung LE32A656
Sharp LC-32X20E


jaki sygnał ? SD i cyfrowa kablowka osiedlowa
jaka odległość od ekranu ? 2-3m
jakie urządzenia do podłączenia ? XBOX360 w 40% i 60% cyfrowa kablowka
jaka klasa cenowa ? do 2500 złotych
więcej oglądasz w dzień czy w nocy ? 40% dzień 60% noc
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? srednie
ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2 osoby
Jaki masz ulubiony program? TVN turbo
jaki masz telewizor? lepiej nie gadac ...
Ma stać czy wisieć ? stać

z gory dziekuje za odpowiedzi wszystkim forumowiczom !!

pozdrawiam
 

mastersound

New member
ja mam mam tego sharpa i jestem zadowolony jak podać mu sygnał full hd z kompa to szczena opada :-Da na codzień mam obraż z kablówki i też nie ma dramatu idzie to przeboleć.Miałem wcześniej toshibę 32r3500 która jest przez wielu chwalona za swoje 100hz ale ja tej ogromnej różnicy nie dostrzegłem więc wziąłem tv który ma więcej gniazd no i wygląd o jakości obraxu nie wspomnę:eek:k:
 

janusz

New member
Bez reklam
lupe napisał:
mozesz napisac dlaczego wybralbys samsunga ???
Oba LCD są naprawdę świetne i trudno byłoby wskazać zwycięzcę. Jednak w bezpośrednim porównaniu obraz Samsunga jest bardziej żywy, szczegółowy, efektowny. Wynika to może z tego, że jest to troszkę nowocześniejsza konstrukcja, oraz faktu, że Samsung jest liderem w technologii LCD. Niemniej różnica jest tak minimalna, że wybór każdego z nich będzie dobry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy takich warunkach powinieneś jednak wybierać większą płynność. Unikniesz zdenerwowania przy słabych kanałach cyfrowych. Chyba że się przyzwyczaisz . Tylko po co ?
Z Twoich wybierałbym Sharpa z uwagi na fakt ze więcej jednak będziesz oglądał telewizji - a skalowanie ma lepsze Sharp.
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26408 - poczytaj

przy okazji widać wyraźnie że funkcja pixel w pixel spełnia swoją rolę bez zarzutu.
p1070145xc8.jpg


p1070080zt3.jpg



Zaskakujaco dobra paleta odcieni. Nawet w nocy brak szumów na ekranie ,a to już symbol wysokiej jakości .
p1070199xs2.jpg


No nie - skóra też jest czysta. A obraz przy dobrym sygnale wyjatkowej urody :) - Sygnał skalowany w SD
p1070263iq4.jpg
 

lupe

New member
w takim razie mysle, ze zdecyduje sie na SHARPA.
po zakupie oczywiscie podziele sie wrazeniami

dziekuje wszystkim za zainteresowanie oraz odpowiedzi
pozdrawiam !!!
 
Do góry