LCD 32" lub 37 " ??

sokol

New member
Jestem tu pierwszy raz a wiec witam wszystkich...;) Mam problem bo nosze się z zamiarem kupienia telewizora LCD tylko nie mam zielonego pojęcia która firmę wybrać aby dobrze trafić... troche jest tego na rynku mam do wydania okolo 3500 zł i zalezy mi na dobrym obrazie a nie na ogromnych pixelach...zastanawiałem się nad czymś ze stajni Sharp, Panasonic, Toshiba lub Samsung ale nie wiem jak macie jakies konkretne zdanie w tej sprawie to będe bardzo wdzieczny i prosze BARDZO o pomoc!!!! Z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam...
 

radzix

Member
Napisz jaką masz odległość od tv. Do czego będziesz go używał? Jaki syganł do niego podłączysz? Na jakim wyposażeniu Tobie zależy.

Jeżeli masz do tv powyżej 2.5m rozważ 37''. Panasonic LCD robi do 32''.
 

sokol

New member
Na pewno mam wiecej niz 2.5m a telewizor na poczatku będzie podłączony pod kablówke i pewnie po niedlugim czasie jakiś pakiecik HD aby uzyskać lepszy obraz zarówno do zwykłego ogladania TV jak i filmów.... czasami jakieś film na dvd ;)
 

jacek2k

New member
Witam,

Prosze takze o doradzenie jaki LCD kupic. Fundusze 3 do 3.5 tys zl. Odleglosc od Tv 3-3,5 m. Sygnal z kablowki (na razie jest pseudo dekoder cyfrowy na eurozlaczu, w przyszlosci ma byc prawdziwy HD).

Zainteresowal mnie SAMSUNG LE37S62 (promocja na 9 urodziny MM, dzisiaj jade go sobie obejrzec) oraz LG 37LC41R (ze wzgledu na szybki czas reakcji 5 ms, to chyba bardzo dobry rezultat). Co o nich myslicie? Czy moze cos innego?
 

monic

New member
uzytkuje juz ten mogel LC41R od kliku miesiecy:D

telewizorek jest fajniutki, obraz mi sie najbardziej podobal ze wszystkich w sklepie no oczywisce sprawdza sie w domowych warunkach serialiki odtwarza idelanie;)
 

gerd

New member
Wg mnie ten LG jest lepszy!

Same parametry ma lepsze kotrast 5000:1 a samsug 3000:1, wspomniany czas reakcji. Oczywiscie wazne jest odczucie wizulane dane bylo mi zobaczyc LG no i wygladalo to bardzo zachecajaco!
 
Do góry