LCD 32' do sypialni

Zioowo

New member
Witam, poszukuje dobrego LCD 32" do sypialni i proszę o ponoc w wyborze:

odległość od ekranu - 2,5m
jak słońce świeci w pokoju - nie świeci gdy będzie używany
jak duży jest pokój - 15m2
jaki masz obecnie telewizor - SONY CRT 21"
jakie programy najczęściej oglądasz - filmy, sport, wiadomości
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - wieczorem 100%
preferowana wielkość telewizora - 32"
preferowana marka - sharp/toshiba, inne
czego nie lubisz w telewizorach - złej jakości obrazu, słabej czerni, smużenia, dźwięków elektroniki/obudowy, duży input lag - będzie okazjonalnie podłączany do PC/RFactor
jakie urządzenia będą podłączone - dekoder cyfrowej kablówki UPC + zewnętrzny player, PC
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 60% TV, 40% zewnętrzny player HD
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych - na wprost leżymy :)
Czy ważne jest wifi - nie
czy USB ma mieć czytanie filmów - nie musi
jaki masz sygnał - cyfrowa kablówka UPC
ile programów HD - 4
ma stać czy wisieć - stać
jaka klasa cenowa - ??? rozważmy na początek wersje do 2tyś, ew. więcej jeżeli warto dopłacić
kolor obudowy (czarny, ciemny), wygląd i waga ma też znaczenie.

Z uwagi na to, że jest to sypialnia telewizor nie może wydawać żadnych uporczywych dźwięków (samsungi odpadają :)))
 
Ostatnia edycja:

Zioowo

New member
Bardzo dziękuję za odpowiedz, czy wymieniona kolejność jest przypadkowa ? czy wszystkie te modele rzeczywiście mają dobrą prezentację materiałów SD i mały input lag (gram tylko w symulacje wyścigów) ?

Jeżeli chodzi o cene to tak jak pisałem "rozważmy na początek wersje do 2tyś, ew. więcej jeżeli warto dopłacić"

Więc jeżeli WARTO dopłacić, to ile ? i do czego ? i co dostanę więcej za tę dopłatę ? :) ? (max. do 3000PLN)

Toshiba SL738 do chyba HDReady tylko (wolałbym FULL HD) może lepiej SL/VL733 ?. Polecany LE320 wedlug wspomianego testu input lag nie schodzi ponizej 100ms, ale tryba gra nie zmierzony (?), preferowalbym bardziej 20ms/30ms ;)
 
Ostatnia edycja:

Zioowo

New member
Faktycznie te Philpsy mają bardzo niski input lag w trybie gry, ciekawa propozozycja, pytanie czy lepiej sobie poradzą z sygnałem SD od Toshiby ?
 

Zioowo

New member
Oglądałem dzisiaj w sklepie na SD Philipsy i Toshiby, mam wrażenie, że Toshiba XV733 i SL733 dużo lepiej obrabia SD. Stawiam wobec tego na Toshibe tylko nie wiem, który model XV733 czy SL733, co lepiej wybrać ? LCD czy EDGE LED ? wygląd nie ma znaczenia, bo obydwie są paskudne :)
 

kosacki

New member
wystarczy poczytać opinie w tej klasie cenowej zostałbym przy toshibie, jeżeli sharp to tylko wyższe modele
 
Do góry