LCD 32" do sportu i XBOX360

Jedras

New member
Jakiś czas temu bylem zdecydowany żeby kupić Toshiba R3500, ale z różnych przyczyn musiałem odłożyć zakup. Obecnie pojawiły się już 32" fullHD tylko nie wiem czy mi to potrzebne?
Telewizor ma być wykorzystywany głównie do oglądania relacji sportowych (w większości piłka nożna) i do grania na XBOX360, czasami oglądanie filmów divx przy podłączeniu komputera. Także przede wszystkim zależy mi na płynności i wyrazistości obrazu.
Pokój ok. 20m2, nasłoneczniony, ale mam żaluzje, głównie oglądał będę wieczorem,
odległość od tv: do 3m,
sygnał: Cyfrowy Polsat,
budżet: tutaj sam nie wiem, 32R3500 można już dostać za 2220zł czyli oszczędziłbym sporo pieniędzy. Jeśli doradzilibyście coś o wiele lepszego od tej Toshiby i wartego wydania większej sumy to mógłbym ewentualnie wydać te 3 tys. zł. Nie wiem czy lepiej kupić lepszy 32calowy czy gorszy 37calowy? A może plazma Panasonic 37PV80 (3095zł)?
 
Ostatnia edycja:

Jedras

New member
Dzięki za odpowiedź, ale oba te telewizory są dosyć drogie, JVC ok. 3100zł, Panas ok. 3400zł. Czy rzeczywiście różnica cenowa (900 - 1200zł) w stosunku do Tośki R3500 ma odbicie w obrazie?
Zauważyłem, że w innych wątkach polecasz również Panasonica LX85 (2800zł) - jeśli już to na niego byłoby mnie stać i również pytanie: czy warto dopłacić w stosunku do Toshiby.
 
Do góry