LCD 32' do kablowki i PC ~2500PLN prosba o pomoc w wyborze

Yearman

New member
Witam
Od pewnego czasu rozgladam sie za telewizorami LCD 32' do mojej wyczesanej kawalerki ;).Podczas wizyty w Media M. zakrecilo mi sie w glowie od ilosci modeli- czytajac forum rozbolala mnie glowa ;)


Telewizor będzie sluzyl mi do:
  • oglądania kablówki UPC
  • podlaczenia do PC - GRY, FILMY, SERIALE

w przyszlosci jakas telewizja cyfrowa.

Budzet ok. 2500


Kompletnie nie wiem co wybrac, obecnie do PC uzywam flatrona z LG i naprawde firma spelnila moje oczekiwania to samo tyczy sie samsunga. Sony cenowo troszke poza zasiegiem.Panasonic i Sharp również sa chwalone.


Czy ktos biorac pod uwage parametry i kat uzytkowania moze pokusic sie o wskazanie konkretnego modelu ? Moze jakies aktualne promocje ?


W tej chwili najbardziej zainteresowal mnie LG 32LC52

Bede wdzieczny za wszelkie uwagi.

 

Yearman

New member

JVC – odpada bo ludzie cos narzekaja na dziwne odglosy
Sharp-godny uwagi na pewno sprawdze na zywca martwi mnie tylko ten kotrast 1200:1 oraz cena powyzej 2500
biore tez pod uwage Panasonic TX-32LX70P
i LG 32LB2R ze wzgledu na dobry PIP i obrotową podstawe martwi mnie jedynie ze jest to model z przed roku i strasznie duzo wazy wg ceneo.

 

leafmeister

New member
Witam

Ja biorę pod uwagę 2 modele
- SHARP LC32WD1E 2650
- SONY 32P3000 2750 (+ 5 lat gwarancji)

Który z tych modeli waszym zdaniem jest lepszy??
 

Yearman

New member
No i pobiegalem po sklepach...niestety sprzedawcy maja srednie pojecie o temacie albo nie mialem szczescia. Dobrze ze z tego forum oraz z opinii mozna dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy.

Na polu bitwy zostal przepiekny i wogole wczesniej nie brany przezemnie pod uwage Samsung Le32R81B i LG32LC52

za samsungiem przemawia design oraz lepszy kontrast, obrotowa podstawa i jasnosc 550, natomiast za LG szybszy czas reakcji matrycy: 5ms oraz cena o ~500 PLN nizsza co nie jest bez znaczenia.

nie wiem co zrobic bo nie mam miedzy nimi porownania.
 
Ostatnia edycja:

Yearman

New member
No i wybor padl na Lg konkretnie 37LC41 korzystajac z promocji w MM za 2600 kupilem 37 '', wiec w wyborze pomogla mi okazja i choc to nie okazje sie kupuje to jednak w sumie dobrze sie stalo bo w glowie metlik mialem coraz wiekszy. Dziekuje wszystkim za pomoc.
 
Do góry