LCD 32" do 7000 PLN

wizjer

New member
Sharp 37 GD7

Zamierzam kupic telewizor LCD 32". Pokoj mam nieduzy, odleglosc od ekranu ok. 3m. Do tego bede chcial dokupic kino domowe - max. 3000 PLN. Czy ktos moze mi doradzic, ktory model telewizora wybrac. Zalezy mi na wysokiej jakosci obrazu - zeby byl czysty i ostry (o ile przy tym pulapie cenowym to mozliwe). Ogladalem rozne modele w sklepach i na wielu z nich widac dosc spory "snieg" - czy to kwestia tego, ze w sklepach maja slaby sygnal, a w domu z kablowki bedzie cacy?
Pokoj za dnia jest mocno oswietlony (okna od poludnia, TV bedzie vis-a-vis okien), ale TV bede ogladac glownie wieczorem (programy TV oraz filmy DVD). Prosze o rade, ktory model ma najlepszy stosunek ceny do jakosci. Aha, perspektywicznie chcialbym, zeby byl "HD ready". Dobrze by bylo, zeby palete kolorow mial raczej naturalna - chodzi mi o to, aby np. twarze ludzkie mialy naturalny, jasno-bezowy kolor, a nie pomaranczowy, jak na wielu LCD widac (chyba ze jest to tylko kwestia regulacji, to wtedy nie ma problemu).
O plazme nie pytam, bo wiem ze sie zaczyna od 37", a do pokoju 3.5 x 4m to
chyba lekka przesada.
Bede wdzieczny za wszelkie rekomendacje. Dodam, ze jestem w temacie kompletnym laikiem (technicznie rzecz biorac) wiec prosze o proste, acz zrozumiale sformulowania :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
tv lcd - w nasłonecznionym pokoju to extra wyjscie
32" - wielkość obrazu do Twoich warunków i nie powinieneś mieć żadnych problemów z jakościa.
32" z dobrym sygnałem -
32 Ga 6 Sharpa
32 JVC s 60 -
32 M 51 Samsung
32 LX 500 Panasonic
32 s 32A 10 sony
obejrzyj - daj znać jaki masz wrażenia
pozdrawiam
 

jlesien

New member
Re: TV do 10 tys. z HDTV

Polecam zwrócić uwagę na LOEWE CONCEPT L32 (nie mylić z wersją BASIC). telewizor ma zastosowaną najnowsza płytę Q2650, najnowszy panel, złącze HDMI, wyjście cyfrowe dźwięku, tuner cyfrowy DVB-T i DVB-C. Obraz ze źródeł cyfrowych oraz HD jest rewelacyjny. Obraz ze standardowej telewizji (CYFRA+) jest bardzo dobry, porównywalny z obrazem uzyskiwanym z matryc PALowskich. jeśli chcesz użyskac więcej informacji, napisz na priva
 

helper

New member
Wizjer,

w porównaniach spróbuj uwzględnić 32P50 Sharpa. Spełni wszystkie Twoje oczekiwania i ma atrakcyjną cenę. Sharp przyznał się niedawno do usterki fabrycznej dotyczącej współpracy z pilotem. Nie jest to moim zdaniem coś, co dyskwalifikuje lub umniejsza zalety tego tv. Na pewno nie zazkodzi wziąć tej opcji pod uwagę.
 

wizjer

New member
Dzieki za wskazowki. Potrzebuje tylko jeszcze malego naprowadzenie. Kiki, gdybys ty stanal przed takim wyborem, to ktory z proponowanych TV wybralbys w w/w warunkach i dlaczego?
Czy ktos wie, gdzie obecnie mozna obejrzec te modele w 3-miescie i jaka firma organizuje w 3-miescie pokazy w domu?
Czym sie kierowac, gdybym jednak musial podjac decyzje tylko na podstawie tego, co widze w sklepie?
 
A

Anonymous

Guest
...apropos rady jaki LCD? krótsza droga, wejsc na stronke kiki, albo jlesien, i wiesz co ci doradza, co jest najlpesze na swiecie i na czym maja najwieksza przebitkę

jedna wielka sciema , z tym doradzaniem
 

tuptus55

New member
A ty gościu jaki masz sklep? Ile telewizorów przetestowałeś?
Zanim coś napiszesz zrób baranka w ścianę. Bo prowadzenie sklepu z TV to jest dostęp do tych TV umożliwiający ich testowanie.
Nawet nie masz odwagi aby się zarejestrować.
 
A

Anonymous

Guest
JAKIES SIEDEMDZIESIAT KILKA MODELI LCD I PDP w ciagu kilku ostatnich miesiecy !!!!

od 17" do 55" LG który za jakies pól roku bedzie dopiero w kraju w sprzedazy, szanowny tuptusie55,

i nie wykorzystuję tej wiedzy jak wiekszość tu obecnych do sprzedazy i lansowania produktow które ma sie w sklepach

i jestem zarejestrowany od niedawna, sądzilem ze nie znajdę tu bazaru, ale sie mylilem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wow
Siedemdziesiąt kilka modeli - to jest dobry wynik.
Proszę -podaj jaki telewizor polecasz do 7000 zł - jako sprzedający?
Bo przecież nie możesz powiedzieć ,że wszystkie grają tak samo bo to zwykły fałsz.

Twoja opinia będzie bardzo ciekawa . Bez wzgledu na głupawy ton Twojej wypowiedzi /chyba ,że oceniasz wg.siebie/ mimo wszystko nie powiem ,że musisz mieć na tym modelu największą /jak to określiłeś przebitkę/. Współczuję Ci.
Nie możesz opowiadać takich głupot - że się proponuje sprzęty na których jest największa marża /chyba ,że lecisz z autopsji/.
Nie zarzucaj komukolwiek czegoś , jeśli nie widziałeś na własne oczy.
Najwięcej opinii jest na temat tych ekranów , o które jest najwiecej pytan.Porównania zajmują wiele godzin dziennie

Ale bardzo chętnie wysłucham fachowca . Ciężko jest robić testy kilkugodzinne i nadążyć odpowiadać zainteresowanym.

My robimy testy w kilka osób - testy nie są zamknięte. Wiele osób opowiadający historie boi sie takiej konfrontacji.
Bardzo boją się przyjechać.
Dziś też był jeden z forumowiczów - i też był mocno zdziwiony.Że opowiadania techniczne i naukowe wywody swoje , a jakość widzialna na własne oczy - swoje.
Szkoda ,że zasilacz nam odmówił pracy i pokaz był niepełny.
Jesteśmy gotowi dojechać do każdego miejsca w Polsce aby udowodnić nasze słowa.

Powiedz jak Ci sie podoba Sharp 45 GD1?
i Loewe 37 Xelos ?
pozdrawiam
 
Do góry