LCD 32'' do 1400

wheeny

New member
Jednak trochę odgrzeje temacik, bo mam identyczny dylemat. Szukam 32 cali na ścianę do sypialni, ma być:

1. Tanio
2. Dobrze działać z Xboxem 360.
3. Tanio.

I faktycznie, Toshiba 32AV605P oraz Funai LH7-M32BB to mocni zawodnicy w kategorii "Tanio". Tylko który będzie lepszy do konsoli?

Martwię się input lagiem, smużeniem... Jakość z SD właściwie mnie nie interesuje.

Dzięki, pozdr,
Michał
 

bezi

New member
Dzis nabylem tego Funai dla rodzicow do sypialni.Cena 899zl w RTV Euro we Wroclawiu.do niedzieli maja byc w tej cenie.
Obraz znosny ale do sypialni jest ok.Cena do jakosci suuuuper
 

wheeny

New member
Dzis nabylem tego Funai dla rodzicow do sypialni.Cena 899zl w RTV Euro we Wroclawiu.do niedzieli maja byc w tej cenie.
Obraz znosny ale do sypialni jest ok.Cena do jakosci suuuuper

Na pewno myslimy o tym samym? 32 calowy LH7? Czy mniejszy? Na ceneo jest po 1300, wiec to by byla super okazja... Az zajrze do EURO, moze w Warszawie tez tak jest...
 

zawmen

New member
Dzis nabylem tego Funai dla rodzicow do sypialni.Cena 899zl w RTV Euro we Wroclawiu.do niedzieli maja byc w tej cenie.
Obraz znosny ale do sypialni jest ok.Cena do jakosci suuuuper

Czy ktoś to sprawdzał czy faktycznie ten model tyle w euro kosztuje:?::?::?:
Jak tak to z chęcią bym po niego się te kilkadziesiąt kilosów po niego przejechał:):):)
 

bezi

New member
wlasnie spisalem model z nalepki z tylu...Funai LH7-M32BB we Wroclawiu w CH Borek i w Galerii Swidnickiej na rogu Powstancow Slaskich i Swobodnej...a ile sztuk im zostalo to nie wiem...nawt jest to na gazetce przez Euro rozprowadzanej...a promo jest tylko w tych dwoch punktach
 

szy

New member
Wlasnie go kupilem dla mamy we wroclawskim MediaExpercie za 999. Po szybkich testach i porownaniu z moim Sharpem 37b20 powiem ze za taka kase ten tv to rewelacja.

obraz z kompa:
hdmi 1152x648 (1:1 pixel mapping, dlatego czarne paski po bokach) - jakosc rewelacja
hdmi 1920x1080 (jakosc bardzo dobra, tv robi downscaling)
hdmi 1280x720 (slabo, jakies slabe skalowanie, jak linear filtering, probowalem mieszac z overscan/underscan w catalystach ale bez powodzenia, jeszcze sprobuje sie pobawic tym pozniej)

kiepska kablowka sd - jak kanal ma dobra jakosc to obraz ok, jak kanal jest slabej jakosci to jest slabiutko, moj sharp wyglada duzo lepiej. Ale mysle ze problemem tez sa ustawienia obrazu, standardowo Funai jest kiepsko ustawiony i trzeba pogrzebac (kolory, podswietlenie, filtry)
 

smbdy

New member
witam
Wszyscy zachwalają tego Funaia, sam się nim zainteresowałem tylko pytanie brzmi jak on sobie radzi z sygnałem z kablówki? mam zwykłą kablówkę z UPC, na razie nie zanosi się na coś innego. Jak ten Funai radzi sobie z takim sygnałem? oczywiście nie oczekuję szału, ale czy obraz jest w miarę przyzwoity i czy nie ma szumów? Bo widziałem dużo lcd, których obraz na sygnale z kablówki szumiał. Zdecydowanie nie jest to fajne :|. Z góry dziękuję za odpowiedzi
 

szy

New member
Ale z tego co jest w gazetce to jest model LT7 nie LH7:!::!::!:
kupilem LH7. z tego co zauwazylem to obydwa sa w cenie 999.

slaba kablowka wyglada slabo. bardzo szumi, nawet z dnr. bede to testowal i inne ustawienia w tym tygodniu. jak znajde sposob zeby troche poprawic obraz to dam znac.

btw trzeba pamietac na starcie o zmiejszeniu podswietlenia i przelaczeniu z dynamicznego obrazu na standardowy
 
Ostatnia edycja:

wheeny

New member
Już byłem prawie zdecydowany na tego Funka LH7-M32BB, ale w Auchan pojawił się LG 32LH2000 za 1199zł... Także chyba jednak zmienię swój typ, skoro ma być niski budżet, to będzie niski budżet. Parametry pewnie zbliżone, niska półka, wiadomo.

Ale za to ma "real cinema 24p" i trochę lepsze głośniki od Funka, oraz, co nie bez znaczenia - o wiele ładniejszą obudowę...
 

zawmen

New member
Porównując te dwa LCD Funai LH7-M32BB i LG 32lh2000 (2010) to jednak ten Funai ma lepszą jakość obrazu i ogólnie lepiej jest wykonany (LG ma tandetną obudowę).
 
Do góry