LCD 32'' dla babci i dziadka :)

małgosia

New member
Moim dziadkom popsuł się telewizor i zamarzył im się LCD. Ustaliłam tyle, że ma być 32''.
Dziadkowie na pewno nie będą podłączać komputera. Mają w domu kablówkę i oglądają filmy przyrodnicze na DVD.

Uważam więc, że nie ma sensu aby wydawali pieniądze na drogi LCD, którego możliwości i tak nie wykorzystają.
Chodzi im o to, żeby obraz "miał żywe, ładne kolory" (to cytat z dziadka :) ) Myślę, że byłoby fajnie żeby to byl jakiś już sprawdzony, nieawaryjny model w roząsdnej cenie - do 3.000.
 

ortax360

New member
Witam

Idealnym lcd bedzie Panasonic 32lx70 - ma matryce praktycznie bez katów a to bardzo wazne - wiec mozna ogladac z kazdego kata bez utraty jakosci koloru , jasnosci i kontrastu , jest 100hz i odbiera sygnał SD bardzo OK .

Jedyny problrm to , ze trzeba dołozyc 300-400zł , ale zapewniam WARTO !.

Pozdarwiam.
 

marecki6

New member
Bez reklam
a ja bym polecil JVC 32G80 ( jezeli dolaczylabys do klubu hdtv to mialabys specjalna cene na ten tv u kikiego ---> 2999zl ) ... mam i sobie chwale --> super plynnosc obrazu, ladne kolorki i daje rade przy slabym sygnale SD jaki mam a mam naprawde slaby sygnal wiec przy kabloweczce bedzie wypas .... zreszta zobaczymy co ci kiki zaporponuje jako guru tego forum
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
obie oferty są bardzo dobre. Ale dla dziadków o ile nie są zasobni w gotówkę - w zupełności wystarczy JVC 32 G 80.
Ma dużą płynność, nie ma dropów i ma najlepsze skalowanie i formatowanie - co dla ludzi nieco straszych ma olbrzymie znacznie.
 
Do góry