LCD 32" dla babci do 1500zl

Jussi

New member
Bez reklam
Witam.

Babcia zazyczyla sobie nowy LCD. Szukam czegos najzwyklejszego (ale z tych popularnych firm, nie typu medion itd.), babcia wymagan nie ma szczegolnie wygorowanych. Sygnalem bedzie zwykla kablowka (TOYA).

Prosze o propozycje.

ps dobra cecha bylby prosty pilot z duzymi guzikami

Pozdrawiam.
 

vienna1980

Member
Bez reklam
W tej cenie do 1500 zł. jest naprawdę sztuką coś porządnego doradzić,gdyż w tej cenie nie możemy wielkich cudów oczekiwać od telewizora.Ale chcę Ci pomóc i tak sobie myślę iż dobrym wyborem w tej cenie byłby Samsung 32B450,uważam iż to całkiem przyzwoity telewizor w tej cenie i babcia powinna być z niego zadowolona. W sklepach internetowych można go kupić już od 1400 zł.
 

Jussi

New member
Bez reklam
Zastanawiam sie czy kupowac teraz, czy w okresie miedzy swietami a Nowym Rokiem, bo powinny byc lepsze promocje, nie?
 
Ostatnia edycja:

vienna1980

Member
Bez reklam
Jussi napisał:
Zastanawiam sie czy kupowac teraz, czy w okresie miedzy swietami a Nowym Rokiem, bo powinny byc lepsze promocje, nie?

Raczej w styczniu,gdyż wówczas zaczynają się wielkie wyprzedaże i wietrzenie magazynów.
 

Jussi

New member
Bez reklam
Poniewaz babcia jednak uparla sie przed swietami, a ze babciom nie mozna odmawiac, wiec korzystajac z promocji w MM (bo chodzi tez o proste i tanie raaty) wybralismy

tv.jpg


Czy macie jakies zdanie na jego temat? Z tego co czytalem na ceneo itp. to jak za te cene to kazdy byl zadowolony.
 

mark738

New member
Ja mojej babci zakupiłem przed wakacjami panasonic TX-32LE8 za coś ok. 1200-1300 zł i jest nim zachwycona. Pilot posiada duże, wyraźne guziki, autoformatowanie zawsze rozciąga obraz na cały ekran, a do tego czujnik światła reguluje jej automatycznie podświetlenie, dzięki czemu ma wyraźny obraz w dzień i nie "walący po oczach" w nocy (a i rachunki nie wzrosną zbyt drastycznie), a ustawienie w parametrach dźwięku "mowa" wyraźnie poprawia słyszalność mowy (prowadzący wiadomości, lektor w filmach) w stosunku do innych wg.babci zbędnych dźwięków. Te cechy zadecydowały o wyborze najtańszego panasonica i w pełni się sprawdzają. Jedyna wada, na którą babcia narzeka to brak bezpośredniego dostępu z pilota do funkcji ustawienia czasu wyłączenia, jak to miała w poprzednim TV, teraz musi wchodzić w menu i trochę na to narzekała, ale już się nauczyła :cool:
Wiem, że teraz jest nowa seria panasonic-ów, ale prawdopodobnie posiadają nadal cechy jak seria poprzednia i z czystym sumieniem mogę polecić. spokojnie mieści się w klasie cenowej (np. TX-L32C10) i wymaganiach i do tego renomowany producent z porządną europejską, 5-letnią (promocja) gwarancją realizowaną bezpośrednio w domu klienta i to na podstawie tylko dowodu zakupu (e-gwarancja)
 
Ostatnia edycja:
Do góry