LCD 32 cale

money

New member
Witam,
Chcę kupić telewizor LCD 32 cale. Przejrzałem sporo ofert i wydaje mi się, że to najlepszy możliwy wybór.

Wacham się między
Samsung 32A330 J1
LG 32LG3000

Teoretycznie LG ma lepsze parametry?

TV będę oglądał przeważnie w godzinach 18-24.
Odległość to ok 3 - 3,5 m.
TV będzie stał blisko okna.
Pokój o wymiarach ok 5x4

Według Was który będzie lepszy? A może jeszcze coś innego w tych widełkach cenowych?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Money
 

money

New member
@kiki

A możesz mi powiedzieć jak to sprawdzić w parametrach danego Tv?
Oraz co dzięki temu uzyskam?

PS: w pierwszym poście wkradł się błąd - chodzi o model LG 32LG5000

Możesz się na jego temat wypowiedzieć. Jak wygląda obraz, oraz czy wart swojej ceny. itd..

PS2: nie mogę wyświetlić tego linku,
 

gregor3411cr

New member
polecam Panasa 32lx85 kupilem tydzien temu i jestem zadowolony,a nie należe do "maniakow" odbioru.moj tv gra pod zwykłą kablówką Vectra.Wiadomo są programy lepsze i gorsze ale jest ok.Lcd wiadmo świeci taka już technologia.Jest to mój pierwszy lcd wiec jest ok tym bardziej ze przesiadlem się z 21".JAk dla mnie przewazyła matryca IPS nie dopobicia kąty super.Zastanawiałem się na sharpem,parametrami zbliżony do Panasa ale jednak odpadł przez kątychoc cena była ok.300zł mniejsza.Przy kupnie przemknął mi jeszcze Samsung nie pamietam jaki model ale napewno 100Hz,był też niezły i o dziwo chyba mial lepsze kąty niż ww Sharp.A i tak skończyło sie na Pansie.jeszcze dwie rzeczy które mnie przekonały,wykonanie-solidne i dźwięk jak to w tv ale jest nieźle.Gość w sklepie puścił mi 40" samsunga na full to musialem prawie przyłożyc ucho do głośnika żeby coś słyszeć.Sa to moje subiektywne odczucia-ale jak zwykle wybór należy do Ciebie(Was).pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tej klasie LG ma najwięcej problemów z jakością jeśli nie siedzisz na wprost od telewizora. Mi to przeszkadza - więc nie dostaniesz takiej oferty.
Pozostałbym przy swojej ofercie
 
Do góry