LCD 32 cale dla niewymagajacych

mario.79

New member
Witam.
Teściowie prosili mnie o pomoc w wyborze TV LCD 32 cale. Pokój jasny (okna od południa), Polsat cyfrowy (nie HD), no i czasem film DVD. Nie potrzebują wypasu (pełno gniazd HDMI itp). To ma być coś niedrogiego (ok 2000 PLN), ale żeby trochę pograł i w miarę obraz ok (wiadomo, że teściowie będą szukać "dziury w całym":)). Ja mam plasmę i średnio znam się na LCD. Liczę na waszą pomoc i z góry dziękuję.
 

GrzeluKNZ

New member
opisz swoje warunki ;)

jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
ma stać czy wisieć?
 

CRASHGTS

New member
Witam
Ja też za bardzo nie znam się na LCD,ale widzę,że nikt Ci jeszcze nic nie zaproponował to może ja spróbuję8)
Nie wiem dlaczego,ale ja jestem przekonany do sprzętu Sony,może ten będzie dobry:
KDL-32S3000
Ewentualnie jeszcze Samsung LE32A451
 

leloh

New member
jaki....:)

Moze nie tylko Sony ale rowniez:
Panasonic
TX-32LE8 ,
Panasonic
TX-32LX80,
Samsung
LE32M87BDX,
Samsung LE32R81/82B,
Sharp LC-32D44E-BK beda godne porownania i obejrzenia w sprzedazy bezposredniej :)
 

tonic7

New member
Pansonic 32lx70

ja mam Panasonic 32lx70 - wg mnie bardzo dobry telewizor. Aktualnie pokazały się nowsze modele więc podejrzewam, że można go kupić za ok. 2000 zł. Przed zakupem przeczytałem chyba całe forum i wybrałem właśnie ten model.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy takich potrzebach :
Sharp 32 D 44
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23927

Tym razem zaczynamy od sygnałów SD. Telewizja Polska na pierwszy ogień i wyrazistość dobra nawet z 0,5 metra. Ale je się odsunęliśmy dalej jakość skoczyła potęgując wrażenie.
ac73ffd1f0b4d425med.jpg
 
Do góry