LCD 32" <3tyś zł

krakusek

New member
Witam
2 dni temu podjolem decyzje o zakupie telewizora LCD.
Jako, ze pomieszczenie w którym bedzie stał nie jest duze (3,2x5,5m. - tv na wiekszej scianie) wybor padl na 32".
Jako ze sytuacja finansowa nie pozwala na szalenstwa, postanowilem zmiescic sie w kwocie 3tys zł, ze skłonnością do kwoty blizszej 2500zl. Kupno w sklepach i-netowych opada (kilka razy sie nadzialem).
Po przejzeniu forum skłaniam sie ku modelowi Toshiba 32c3500. Czytam o nim prawie same pochlebne opinie, a cena tez jest niczego sobie.
Wiem, ze jest duzo podobnych tematów do mojego (32"-37" ~3tyś zł), przy czym tamte tematy zakładają ogladanie tv cyfrowej oraz granie na konsolach HD. U nie to wyglada troszke inaczej, gdyz posiadam sygnal analogowy z kablówki (UPC), a konsoli nie posiadam. W 60% bede ogladal kablowke, 30% DVD, a 10% to HD z komputera.

Czy ktoś miałby jakies typy dla mnie?
Z góry dziękuje za podopowiedzi. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zostań przy Toshibie w tej klasie .

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19222 - tu masz test

piękna kolorystyka , pełna paleta barw - która potwierdzi się jeszcze w wielu ujęciach.
4c400ccbba573138med.jpg



Co do sygnału analogowego - to skalowanie daje dowód dużej płynności
obrazu . Aczkolwiek owe 120 HZ reklamowane - to przy częstotliwości sieciowej 50 Hz w Polsce jest zwykłym "niedopowiedzeniem" marketingowym.
00029a6e97a67c18med.jpg


4fbe2a3f203a1596med.jpg


O ceny pytaj na priw.
 

krakusek

New member
Przeszedlem sie jeszcze po MM i EuroRTV i zaciekawil mnie SHARP LC32AD5E... chyba najladniej na nim wygladaly programy SD (akurat leciało TVP1, wiec chyba najgorsze co moze byc). Chciałbym podkreslic ze dla mnie najwazniejszy jest obraz w SD. Do czasu kiedy bede mial telewizje w HD, to kupie sobie juz nowy TV.
 
Ostatnia edycja:
Do góry