LCD 32 - 1. Panasonic TX-32LE7P 2. Samsung 32" LCD LE32R82B czy 3.Philips 32PFL5322

bronx99

Member
Posiadam Philipsa 32PFL5322 i jestem z niego zadowolony. Jak na cenę za jaką można go dostać to nie jest zły wybór. Ma świetny wygląd, bez problemu współpracuje z nim PS3, obraz jest bdb jakości żadnego smużenia. Nie jest pozbawiony wad: podświetlanie matrycy - jaśniejsze na rogach które wcale nie przeszkadza i widoczne jest tylko przy zmianie programów oraz bujanie jasnością - tylko w przypadku gdy sygnał jest słabej jakości (sygnał z kablówki słabej jakości). Moge go polecić z czystym sumieniem - myśle ze bedzie to lepszy wybór niż Samsung. Co do Panasonica to też jest to świetny telewizor. Najlepiej idz i porównaj który Ci bardziej pasuje.
Pozdr.
 

koval1980

New member
Chcesz oglądać telewizor czy telewizję?? Jak telewizję to określ warunki. Osobiście polecam Toshibę. Każdy model w swojej klasie cenowej jest dobrym wyborem. Ja mam 32R3500 i obraz z kablówki bardzo dobry!!!
 

macek2000

New member
chce ogladac telewizje, albo mam w domu dziewczyne... slyszalem ze technicznie najlepszy z tych jest samsung co sprawdzilem w markecie i obraz byl najlepszy z reszty (10 innych 32cale), po prostu zyleta, ale akurat nie bylo tam panasa i philipsa.

tv bedzie podlaczony do n-ki, bede ogladal glownie eurosport (tennis) w hd (juz od maja!:grin: ) + ps3 + czasem divxy (ale to glownie na projektorze)

w tej chwili jestem raczej pewny na samsunga, ale wole sie jeszcze upewnic

dzieki za odp, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

koval1980

New member
W markecie to nie ten sam sygnał co w domu. Kolega ma tego Samsunga i nie narzeka. Najważniejsze, żeby Tobie się obraz podobał. W ostateczności też bym wybrał ten model. Ale zobacz jeszcze JVC 32G80, może też przypadnie Ci do gustu. Powodzenia z telewizją i ... dziewczyną :)
 

macek2000

New member
wyszperalem wlasnie jeszcze jeden - chyba nowosc - Toshiba 32CV500 - kontrast niby 30000:1 czyli dyskwalfikacja konkurencji i to w tej samej kategorii cenowej

prosze o pilne odpowiedzi bo chce dzis cos kupic
pozdrawiam
 

macek2000

New member
byłem dzisiaj w markecie i zrobiłem długie około 30 minutowe porównanie obok siebie samsunga i toshiby cv500 i....jednak samsung. pewnie kwestia gustu, ale dla mnie obraz w toshibie jest za bardzo rozmazany. ogladam duzo eurosport i nie moge sobie pozwolic na to zeby nie wiedziec do konca gdzie jest piłka. starałem sie spojrzec na sprawe obiektywne bo chcialem wziac toshibe ale jednak ten rozmyty obraz nie przekonał mnie, aczkolwiek na plus toshiby jest lepszy odwzorowanie kolorów, w szczególnie czerni bo tu czarny jest czarny, w samsung jest podświetlany na jasno.. ale...coś za coś...samsung ma obraz ostry jak żyleta i taki lubie. zamówiłem dzis bedzie na piatek. dam znac!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdziłeś jak były podłączone te telewizory i czym ?
Ba ja już kilka razy widziałem kombinacje dla określonego produktu.
Najważniejsze żebyś był zadowolony.
Ale oczekuj tyle ile wyłożyłeś kasy - wówczas nie ma rozczarowania. I napisz swoje wrażenia.
 

macek2000

New member
wlasnie ogladam lige mistrzow na N sport HD i jest rewelacja! :eek:k: jestem bardzo zadowolony z mojego samsunga LE32R82B! w tej cenie (2169zl) nie ma konkurencji.

przy okazji chcialbym obalic dwa mity:

1. obraz na tv w marketach jest bardzo kiepski i nijak ma sie do tego co sie ma w domu przy "dobrym" sygnale

obraz jest praktycznie taki sam, minimalne roznice (przez to ze w marketach sa wykorzystywane splitery) sa w praktyce niezauwazalne. krotko mowiac-to co widzisz w markecie to jest to co bedziesz mial w domu

2. ustawieniami recznymi w tv mozna wszystko podrasowac, zmienic itp

bzdura! z nudow przejrzalem wszystkie ustawienia, krecilem w lewo w prawo itp. wniosek: najlepszy jest obraz na ustawieniach fabrycznych,cala "sztuczna modulacja" mija sie z celem. obraz albo jest dobry (dzieki matrycy itp) albo nie, "+/-" wiele nie zmienisz, a jak juz to najczesciej na gorzej

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry