LCD 26 do 4500zl

pk

New member
Witam,
w najbliższym czasie zamierzam kupić LCD 26 cali (odleglość od TV to 2,5m) w cenie do 4500.
LCD będzie wykorzystywany przede wszystkim do kablówki (Aster w Warszawie), od czasu do czasu film z komputera, może jakaś gra. Kiedyś też będzie DVD :).

Jak na razie moją uwagę przyciągnął Samsung le26m51b (z opini widać że Samsungi dobrze działają z komputerem, jest PIP i pare innych bajerów).
Czy to jest dobry wybór czy może ktoś poleciłby mi coś innego?

Z góry dziękuje
 

mistrz

New member
Mam ten LCD od piątku i szczerze polecam - obraz naprawde super a po DVI z laptopa masakruje. Nawet DivX wygladaja bez porownania lepiej niz na normalnym TV. Cena 3999 na Allegro.
pozdrawiam
 

janunio

New member
Bez reklam
HD na 23''

[1] W Tesco na Stalowej w W-wie upada sklep z AGD.
Totalna wyprzedaż.
Stoi tam LCD:
LG 32LZ50
za
4 999 zł.
Czy to okazja ?
Są też inne ale sie nieznam.

[2] W saturnie puste półki.
Po weekendzie z cenami -22% spustoszenie.
Cena przykładowa:
SAMSUNG 40M61 kosztował 11 499 zł.
Sprzedali wszystkie 10 szt.
Stan obecny "0".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
26 m 51- to dobry wybór w tej klasie cenowej.
Konkurenci to :
26 M 61 Samsung
Panasonic 26 LX 50
JVC 26 S 60
Sharp 26 P 50
Sharp 26 Ga 6
LG 26 LX 3
Przyjrzyj się tym modelom i daj znać
pozdrawiam
 

aikonx

New member
Po weekendzie również planuję zakup 26". Przyglądałem się różnym LCD , ostatecznie zdecyduję się chyba na M51. M61 26calowego nie znalazłem w internecie , Panasonic odpadł przez brak HDMI (TV kupuje się raz na dobrych kilka lat i po co poźniej żałować) , SHARPy grają ładnie , ale czytając niektóre wypowiedzi na forum postanowiłem sobie je odpuścić. LG w ogóle nie brałem pod uwagę. Pozostają jeszcze jedynie JVC - tych nie widziałem w żadnym z salonów w moim mieście , przyjrzę się im dokładniej w weekend...
 

wozim

New member
Re: no właśnie podłączam się do pytania

kiki napisał:
witam
26 m 51- to dobry wybór w tej klasie cenowej.
Konkurenci to :
26 M 61 Samsung
Panasonic 26 LX 50
JVC 26 S 60
Sharp 26 P 50
Sharp 26 Ga 6
LG 26 LX 3
Przyjrzyj się tym modelom i daj znać
pozdrawiam

Samsung 26M61? Jest taki model, czy go nie ma? Gdyby jednak był to byłoby fajosko.
 
Do góry