lcd 22" plus pc

olooo

New member
witam,

dzis dostalem od cyfry darmowy promocyjny tv LG 22". Chcem podlaczyc go do pc i do dekodera cyfry +. Z tego co sie orientuje to tv do PC musze podlaczyc kablem hdmi dvi. tylko mam takie pytanie: czy mozliwym bedzie np granie w gre, badz korzystanie z internetu na monitorze podlaczonym do PC i ogladanie filmu na tv ? Chodzi mi o to ze film byłby puszczony na PC, czyli tak jakby chcialbym miec 2 niezalezne moniory... Komputer mam raczej dobry powinien dawac rade.

dzieki pozdro
 

LUPO78

Banned
monitor nie ma funkcji pip i na pewno jednocześnie nie będziesz mógł oglądać jednego i drugiego,druga sprawa to kompa możesz podłączyć też pod hdmi jak i cyfrę o ile w kompie masz wyjście hdmi -- monitor posiada dwa wejścia hdmi
 

olooo

New member
postanowiłem jednak podlaczyc tv bezposrednio do pc jako monitor, w PC nie mam wejscia hdmi tylko 2 wejscia dvi, najpierw podlaczylem kablem hdmi do kompa przez przejsciowke z hdmi na dvi i musze przyznac ze nie jestem zadowolony, mysle ze juz lepiej to wyglada po podlaczeniu przez kabel ktory dostalem z tv, to chyba rgb czy cos takiego,,, do kompa podlaczam tez przez przejsciowke na dvi,,

po podlaczeniu przez hdmi liczylem na np lepsza jakos hd na youtubie. Pamietam ze jak kolega podlaczal laptopa do swojego lcd przez hdmi to jakos teledyskow na youtubie w hd była piekna, a tu mało sie różni od normalnej,,,

jak bym kupil kabel dvi - dvi było by lepiej ? moze to wina ze hdmi idzie przez przejsciowke na dvi ?

prosze o jakąs rade
 

dougzgda

New member
Szanse naszych pilkarzy recznych w polfinale

Jak sadzicie czy nasi pilkarze maja szanse przejsc przez polfinaly?

Sam bede mocno trzymal kciuki z rodzina, wreszcie naszym sportowcom cos wychodzi.
 

LUPO78

Banned
a w ogóle zajrzałeś w ustawienia karty po podłączeniu do monitora,jaki to jest monitor? m227wd i jaką masz kartę?
 
Ostatnia edycja:

olooo

New member
zagladalem, dokladnie modelu nie znam bo w ustawieniach sa podane 4 modele nie wiem czemu, tak samo w instrukcji opisuja jakby 4 modele, zerkne jak bede w domu moze gdzies na pudełku jest bo brat wypakowywal i schowal gdzies pudło,

karte w PC mam GF 9800+ ? chyba jakos tak bo chyba nie gt, chyba z plusem...
 

olooo

New member
bede w domu, zerkne i napisze, ale wracajac do pytania to przejsciowka moze miec jakis znaczenie ?

bo sam model chyba nie ma az tak duzego, wszystkie sa full HD wiec powinna działac, bo karte chyba mam w porzadku
 
Do góry