LCD 20 cali, kuchnia :)

piooter

New member
cześć! Wszyscy polecają to forum, więc i ja się zapytam o poradę :)

Chciałbym kupić telewizor do kuchni, LCD, 20 cali. Na początku będzie podłączona do niego kablówka, jednak w niedalekiej przyszłości, będzie to telewizja cyfrowa. Z tego powodu chciałbym aby było to HD Ready. Z tego co szukałem, jest strasznie mało odpowiednich lcd. Nie za bardzo rozumiem też rozdzielczości hd ready, wydaje mi się, że najlepsza będzie 1366/768? mam rację? takich znalazłem raptem 2, i są to dwa lcd sony: sony kdl-20S3040 oraz sony kdl-20B4030. Reszta, które znajdowałem miała 640/480 (na cyfrową w moim laickim podejściu, wydaje się to troche mało). Czy uważacie, że któryś z dwójki, którą podałem, będzie najlepszym wyborem? czy są jakieś inne 20 calowe lcd, hd ready, które polecacie? w zasadzie chciałbym się zmieścić w przedziale 1500zł, w końcu to tylko telewizor do kuchni...(powtarzam się)...
bardzo proszę o porady :)

ps. szukałem, szukałem, ale nie znalazłem podobnego, w miare nowego tematu :) (druga sprawa, że przeważnie na forach ciężko mi znaleźć za pomocą szukajki, interesującą mnie informację ;) )

pozdrawiam serdecznie :!:

ps2. no tak, bodajże jest to zły dział...jeśli tak, to przepraszam (następnym razem się poprawię) i proszę o przeniesienie do właściwego :)
 
Ostatnia edycja:

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
re

Poczekaj do jesieni - pojawią się nowe modele z kilku firm(19- 22`)
Teraz nie warto wydawać ani złotówki za to co jest na półkach sklepowych...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bez przesady . Przy takich potrzebach Sharp 20 S5 , JVC Da 9 , Panasonic LA 80 . Ale zdecydowanie najlepszy będzie 20 Loewe Xelos.
 

piooter

New member
a czy rozdzielczość 640/480 nie będzie za niska dla cyfrowej telewizji :?: nie lepsza byłaby jednak 1366/786 :?: . Z tego co zawsze mi się wydawało, to im wyższa rozdzielczość tym lepiej , a jednak telewizory, które przedstawiłeś, w większości mają niższą...


pozdrawiam :!:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry