LCD 100 Hz

radzix

Member
1. Telewziora nie posiadam.
2. Tv jest FullHD dlaczego nie chcesz przyjąć tego do wiadomości.
3. To, że przez złącze DVI (wg. opinii człowieka z ceneo, być może jest to prawda) tv nie chce wyświetlić natywnej rozdzielczości 1920x1080 to nie znaczy, że tv nie jest FullHD.
4. Widze, że nie przekonam Cię do tego, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

Zakończmy ten temat bo nie widzę większego sensu jego kontynuowania.
 

krzyszt0f

New member
Pewnie sie skusze na ten
Philips 32PFL7862 D


Widzialem dzisiaj inny model Philipsa 32PFL7962D stal akurat obok sony oba niby na fabrycznych ustawieniach ale philips bije na glowe telewizor sony. Model sony to byl chyba jakis S. Kolory w philipsie sa bardziej naturalne, widac wiecej szczegolow poprostu lepiej sie oglada.

Mam jeszcze jedno pytanie bo nie wiem nie bylo jak sparwdzi bo byl wyswietlany obraz z discovery HD jak ten telewizor zachowuje sie z obrazem 4:3?

 

seandillon

New member
Zamiast Full HD kup porządny LCD z technologią 100Hz - szczerze polecam JVX P 80 lub Toshibę R3500 - i rozmiar min. 37 cali. Poczytasz o nich sporo na forum.
 

krzyszt0f

New member
Takie pytanko jeszcze.
Jak z martwymi pikselami w Philipsie, Sharpie, JVC, Toshibie?
Jak wyglada specyfikacja jezeli chodzi o te przypadlosc?
 

pimatu

New member
krzyszt0f napisał:
Pewnie sie skusze na ten
Philips 32PFL7862 D


Widzialem dzisiaj inny model Philipsa 32PFL7962D stal akurat obok sony oba niby na fabrycznych ustawieniach ale philips bije na glowe telewizor sony. Model sony to byl chyba jakis S. Kolory w philipsie sa bardziej naturalne, widac wiecej szczegolow poprostu lepiej sie oglada.

Kupiłem to cudo,(w "Media Expert" zapłaciłem 3790 zł) miałem do wyboru Sony, Samsung, Toshiba, Panasonic, JVC, w tym samym przedziale cenowym. Wszystkie grały na tym samym kanale (National Geographic) i Philips miał najlepszy obraz. Dodatkowo funkcja Ambilight dostarcza super wrażenia.
 

krzyszt0f

New member
Kupiełem tego LCD mysle ze w dobrej cenie 3299 odziwo w media expert

Philips 32PFL7862 D/10

Narazie sie nie wypowiadam dopuki nie kupie kabla hdmi
 

pado

New member
krzyszt0f napisał:
Takie pytanko jeszcze.
Jak z martwymi pikselami w Philipsie, Sharpie, JVC, Toshibie?
Jak wyglada specyfikacja jezeli chodzi o te przypadlosc?

miałem LCD Sharpa, wiec napisze tylko, że przy matrycy HD Ready to około 10 martwych pikseli w Sharpie, zeby wymienili panel.
Niestety sam miałem kilka martwych pikseli i musze powiedzieć, że Sharp pod tym wzgledem mnie rozczarował. Ostatnio dużo chodze po róznych sklepach, bo po sprzedazy LCDka chce kupić inny tv (najbardziej skłaniam sie ku Plazmie) i jestem bardziej wrazliwy na martwe piksele. Niestety porównując różne marki, to właśnie w Sharpie najczęściej widziałem martwe pixele- szczególnie przy jakimś modelu chyba 50 calowym rzucał się w oczy czerwony piksel...
żeby mnie tu ktoś nie oskarzył, że miałem marte piksele i widzialem 1 tv z martym pikselem...NIE... widziałem kilka Sharpów z martwymi pixelami...oczywiście w innych też widziałem, tyle tylko, że to były plazmy LG i 1 Panasonica...nie ma reguły, ale Sharp mi pod tym względem bardzo podpadł...
 
Do góry