lc do 4000

tymono

New member
mam nadzieje ze to tutaj zaklada sie takie tematy:) otoz poszukuje lcd jakiegos duzego (najlepiej 32 cale) . zeby mial te wszystkie bajery. poprostu najlepszy model. z gory dziekuje:* :) aha tv ma sluzyc glownie do ogladanie kablowki ;> i w przyszlosci do ps3 albo jakiegos nextgena


dowiedzialem sie ze loewe nemos 32 jest najlepszy w tym segmencie
 
Ostatnia edycja:

HSV

New member
Koledzy za 4000 tyś. dobry LCD ???
Napiszcie coś więcej co na nich chcecie ogladać (TV, cyfra, komputer, DVD lub jakieś konsole) i z jakiej odległości będziecie ogladać, ale nie liczcie na cuda typu "z wszystkimi bajerami".

Nie każde złoto co się świeci i nie każdy LCD-k wart jest zakupu no chyba że tak dla szpanu chcecie go powiesić na ścianie (nie każdy LCD może wisieć na ścianie).

Ja osobiście za 4000 tyś. 32 " LCD wartego kupna nie widziałem.
Za 5000 PLN to już prędzej -SAMSUNG r51 lub Sharp P55. Panasonic Lx50 - ale one to jeszcze są bez bajerów (choć nie wiem o jakie bajery chodzi).

Bez napalania się ! Zaproś sprzedawcę z paroma LCD-kami i sam wybierz taki który ci będzie odpowiadał.
 

GIMI

New member
Hej

Tymono - Nemos to fajny TV ale to CRT (kineskop) a nie LCD!

HSV - masz racje! Ponizej 5.000 trudno kupic cos rozsadnego...

GIMI
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ostre warunki narzuciłeś - ale takie rzeczy to mają tylko w Erze.
Co do TV LVD do 4000 zł
To musisz troche przekroczyć budżet i bedziesz bardzo szczęśliwy.
32 Sharp p 55 - 4199
32 Samsung R 51 - 4499
32" Panasonic LX 60 - 4135
32 Loewe Concept - 4899
32 JVC a 61 - 4199
Oczywiście w tej grupie najlepsze jest Loewe.
 

oktus3d

New member
Witam wszystkich :)
Nie wiem skad Wy bierzecie takie ceny ;) Nawet na e-panasonic.pl sa wyzsze, niz podaje kiki. Mam nadzieje, ze zadam konkretne pytanie. Intersuje mnie telwizor 32" i chcialbym zeby mial:
- zlacze HDMI (im wiecej, tym lepiej ;))
- byl HDReady
- czas reakcji 8ms lub mniej

Zamierzam go uzywac do DVD, kablowki (ewentualnie nowa platforma TVN) i konsolki trzeciej generacji. Oczywiscie chcialbym, zeby mial jak najlepsze parametry wyswietlania - sprawdzone (najchetniej organoleptycznie :D).
Czy istnieje taki telewizor w cenie do 4500zl?? Jesli tak, to prosze o linka do sklepu, bo jak pisalem, jakos nie moge odnalezc w rzeczywistosci cen, ktore podajecie ;) Z gory dzieki.

P.S. Oczywiscie cena tez gra role, wiec im taniej tym lepiej ;)
 
Ostatnia edycja:

oktus3d

New member
Spedzilem troche czasu ze 'skapcem' i czytalem, czytalem, czytalem. Powoli dostaje oczoplasu, wiec podziele sie moimi spostrzezeniami. To jest wstepna lista telewizorow, ktore mi podchodza pod wzgledem technicznym (nie mam pojecia o jakości obrazu, a to dla mnie wazne) - prosze o Wasze uwagi oraz propozycje telewizorow, ktore sie tutaj nie znalazly. Z gory dzieki.

Samsung


LE32R71 cena: 4640.00 (zakladajac, ze to to samo co ponizej, tylko w innej obudowie, to odpada)
Zlacza:
HDMI, SCART x2, S-Video, Video, Component, PC Input

LE32R72 cena: 4515.00
Zlacza:
HDMI, SCART x2, S-Video, Video, Component, PC Input

LE32M61B cena: 4879.00 (moj typ pod wzgledem ilsoci zlacz,szkoda,ze tylko jedno HDMI, prosze o opinie, zakladam ze cena zejdzie jeszcze troszke w dol)
Zlacza:
HDMI, SCART x2, S-Video x2, Video x2, Component x2, PC Input

Panasonic
LX60 cena: 3969.00 (niezla cena, prosze o informacje, czy ilosc zlacz sie zgadza, bo cos malo ich jest :/)
Zlacza:
HDMI x2, SCART x2, Component

Toshiba
32WL66 cena: 3999.00 ( cena/ilosc zlacz - wyglada niezle, prosze o Wasze opinie)
Zlacza:
HDMI x2, SCART x2, Component, RGB, Video, PC Input

Grundig

LENARO 32 LXW 82-8620 cena: 4097.00
Zlacza:
HDMI, DVI, SCART x2, S-Video, Video, Component, PC Input

JVC

LT-32S60 cena: 4489.00 (jesli nie ma zlacza Component, to odpada)
Zlacza:
HDMI, SCART x2, S-Video, Video


To taka skromna propozycja z mojej strony, czekam na Wasze podpowiedzi i propozycje. Prosze jednak o nie podrzucanie telewizorow starszych wiekowo i technologicznie (np. kiki jako dobry wybor proponuje Samsunga R51, ktory chyba jest dosc starym modelem, kiedy jest juz R71/72 w podobnej cenie).
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jeśli szukasz szybkich reakcji - to musisz wyłozyć 5499 na Sharpa 32 BV 9 lub Ga 9 oraz JVC 32 X 70 - mają matryce 6 ms. Jeśli zabraknie Ci trochę kasy - to lepiej weź dwie trzy raty.
Mają też najwięcej złącz - o któr Ci chodzi.
W kwocie do 4400 zł - Dostaniesz nowy model Sharpa 32 Ga 8 -
Cyfrowy procesor sterowania szybkością obrazu - Quick Shot Processor
Czas rekacji matrycy 8 ms
Czas reakcji na wejściu 4 ms
Jasność 450 cd/m2
Wysoki kontrast 1200:1
======================
Z Twoich propozycji - wybierał bym między Samsungiem M 61 a JVC s 60
Ale zapoznaj się z tymi nowosciami. Dziś testowałem na szybkich matrycach GRy Xboxa - rewelacja.

Ceny dostaniesz takie jak podane.
pozdrawiam
 

olko7

New member
Witam
Rowniez szukam lcd 32'' w przedziale cenowym 4-4,5k.
Bedzie on sluzyl glownie do ogladania cyfry i polsatu cyfrowego.
Odleglosc od wyswietlacza to ok. 3-3,5m.
Sporo juz tutaj przeczytalem, ale mam jeszcze pewne watpliwosci.
Od razu zaznaczam, ze tuner satelitarny musi miec wejscie ethernet,
wiec w gre wchodzi dreambox, dbox2, itp.
Czytalem, ze Samsung A200 daje swietny obraz przez component (niestety nie ma ethernetu), czy obraz z dbox2 bedzie rownie dobry?
Moim faworytem jest Panasonic 32LX60P, zastanawiam sie jeszcze nad Sharp 32P55 oraz Toshiba 32WL66Z.
Ktory z tych lcd bedzie najlepiej sie sprawowal w polaczeniu z dreamboxem lub dboxem2?
I czy przy takim wykorzystaniu telewizora nie zawiode sie na obrazie z lcd, czy moze lepiej kupic dobry crt?
 

dawram

New member
No wlasnie,mialem podobny dylemat stalem przed wyborem panasa 32LX60P,a samsunga LE32R72 ktorego ostatecznie wybralem,zrobilem to po serii testow z tunerem,a mam dboxa2 i pakiety C+,Polsatu.Krotko bez nie potrzebnych wywodow,jakos tak sie zlozylo,ze najbardziej zgral sie tuner z samsungiem,co nie oznacza,ze wyswietlany obraz na panasie byl zly,ponadto wydaje mi sie, ze jakosc zalezy w czesci gdzie panel byl skladany,ja mam samunga z wegier chodzi dziala bez problemu i :wink: jestem zadowolony
 
Do góry