LC-40LE705EV testował już ktoś ten sprzęcik?

padi

New member
na amazonie znalazłem cene 1 333 Eur. za 46" także cena całkiem zbliżona jak za LE700

Kiki kiedy dostaniecie 705 ? do testowania? :)
 

WuMike

New member
Bez reklam
Rzeczywiscie. Jest poprawa, to najwazniejsze. Co mnie martwi? Nieco brakuje szczegolow w ciemnych scenach, czyli ta nieszczesna gamma. Ciagle takze zglaszane sa drobne uwagi co do czasu reakcji / plynnosci. Za to czern na wprost wypada bardzo dobrze, podobnie jak poprawione katy.
 

doctus

New member
Ciekawe jest, ze np. w euroagd model 705 jest tanszy od 700, a na polskiej stronie Sharpa to model 700 oznaczaja jako nowosc:)
 

padi

New member
Ciekawe jest, ze np. w euroagd model 705 jest tanszy od 700, a na polskiej stronie Sharpa to model 700 oznaczaja jako nowosc:)


xxxx mają - czekam i czekam na polski test 705 achhh... czytałem test po ang. no i na tyle ile potrafiłem zrozumieć to jestem zdecydowany na 705 ale nikt nie ma 46" :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdziliśmy dokładnie - to jest ten sam model co LE 700.
Różni się kolorem i drobną zmianą w menu.
Modele 46 le 705 - będą dostępne za tydzień w Polsce
 

WuMike

New member
Bez reklam
Kiki, jak to ten sam model? Przeciez 705 mial miec lepsza warstwe odblaskowa, poprawiona czern i podobno takze troche motion flow od "siedemsetki". Czekamy na test!
 

Rictusgrin

New member
Potwierdzam że LE705 i LE700 są to te same modele różniące się jedynie obudową (a i to w niewielkim stopniu jeśli chodzi o kiepską jakość wykonania).
Inf. sprzedawców w dwóch sklepach posiadających te modele.
Moim zdaniem nie warto dopłacać.
LE700 40" można dorwać za 3500zł i wątpię żeby za tą cenę było coś lepszego obecnie na rynku?
 

Rictusgrin

New member
Trzeba dobrze szukać. Najnowsze oferty są za 3500zł.
Nic lepszego -tłumacz-> w moim mniemaniu i na moje potrzeby jest to telewizor najlepszy w tej cenie. Podkreślam dla moich preferencji.

A co do LE705 jeszcze - wg testów jednak rozni sie czyms wiecej niz obudowa. Sam juz nie wiem w co wierzyc ale chyba nie w zapewnienia sprzedawcow.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Info od sprzedawcow jest dla mnie mniej wiarygodne niz prognozowanie pogody wstecz, znajac fakty nastepnego dnia.
 
Do góry