łatwe pytanie - trudna odpowiedź

gufi

New member
Proszę o konkretne rady - który wybrać: LG42px4R czy Panasonic42pv60. Oba w tej samej rozdzielczości i zbliżonej cenie. (tylko nie piszcie że Pioneer) :D
 

adrianus

New member
łatwiejsza niż się wydaje

Chciałem kupić PX 4RV.Ale postanowiłem dołożyć trochę floty i kupić PV 60.
Przede wszyskim zdecydowała o tym renoma Panasonica.W dolnej półce króluje wśród użytkowników PA 50.Teraz głównie dzięki zaangażowaniu dnc wiemy dużo o PV 60 i myślę że to najlepszy wybór ,tymbardziej że testy potwierdzają ,że jakością nie odbiega od Pioneer'a.
Poczekam trochę i na pewno przed mundialem PV 60 będzie u mnie w domu.
 

deoc

New member
No wlasnie PA50 - sam zamierzam go kupic... bo na PV60 mnie nie stac... ale widze roznice w jakosci nawet 'starych' modeli Panasonica w porownianiu z nowymi reszty "budzetowki" (na plus dla PA50)
 

PAZ

New member
Dla mnie Px4 ze wzgledu na:design,wyposażenie.Jak dla mnie jakość obrazu podobna u obydwu konkurentów.Ale ja bym jeszcze trochę poczekał z zakupem, skoro Panas wprowadza nowości to może i LG da coś nowego ewentualnie spadną ceny:D.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Ceny LG bez zmian , Lg ma większe mozliwości
Za dwa dni szczegółówe porównanie
Ale jak zawsze najlepszy sposób sprawdzić wszystkie modele u siebie w domu.
 

pozi

New member
Witam

Również z niecierpliwością czekam na prównianie PV60 Z LGPX4R.
Chciałbym w przeciągu miesiąca kupic plazme i mam nadzieje że
własnie ten test zdecyduje co do mojego wybou.

Mam jeszcze pytanie czy wiecie cos na temat nowej plazmy LGPC1RR
(posiada twardy dysk 80gb

Rozdzielczość ekranu1024x768
Proporcje ekranu16:9
Kontrast10000:1
Jasność1200 cd/m2

Zapowiada sie całkiem niezle...
Dostepny z tego co wyszukałem na necie w digitalo.pl ale cena troche za duza.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

gufi

New member
Dzięki za wszystkie rady, pytanie w moim przypadku nieaktualne. Od wczoraj wisi na ścianie PV60.:D
P.S. Pozdrowienia dla P.Krzysztofa "Kikiego" i jego ekipy, u którego w/w telewizorek zakupiłem.
 

martinos

New member
Też się zastanawiam pomiędzy tym Panasem a LG może jednak ktoś napisze jakieś bardziej profesjonalne porównanie. Z góry dzięki.
 
Do góry