Laptop<tuner Sat<>dvd<projektor>

szuldek

New member
Witam

zaczne od tego mam
laptopa,ma wysjca VGA i S-video
tuner sat (Component)
dvd jeszcz nie mam ale pytanie czy jest potrzebny??

projektor benq w1oo wejscia:
Analog RGB: DVI-I x 1(shared) Digital RGB: DVI-I x 1 (HDCP) Component Video1: RCA x 3 Component Video2: RCA x 3 S-Video: Mini DIN 4 pin x 1 Composite-Video: RCA x 1

i teraz chcialbym jednym kablem podlączyc laptopa, dvd,tuner sat z projektorem

moja perspekrtywa taka:
COMPONENTEM z DVD(ten jeden kabel) na projektor,do dvd podl. tuner sat componentem i jeszce nam zostal laptok, mzoe svideo?

tenDVD to myslalem na nagryawrka dvd,chyba ze insteniej inne urządzenie oby mialo ty;e wejsci i wyjscia,dvd moge z laptoka puszczac, nie jest one mi potrzebne. ale widaje mi se ze nagrywakra dvd bedzie odpowiednia, wtedy bede przelaczał typ źdódla wejsciowego.

Co radzicie kupic i jakie podlaczenie oby obraz był najlepszy z możliwych
 

jarwisz

New member
Bez reklam
szuldek napisał:
chcialbym jednym kablem podlączyc laptopa, dvd,tuner sat z projektorem

moja perspekrtywa taka:
1.COMPONENTEM z nagrywarki DVD na projektor
2.do nagrywarki dvd podl. tuner sat componentem
3. jeszce nam zostal laptok- svideo

tenDVD to myslalem na nagryawrka dvd

tak powinno być dobrze


pozd
 

szuldek

New member
jarwisz napisał:
tak powinno być dobrze


pozd


filmy divix, gry z laptoka przez nagry dvd i potem na projektorze, bedzie to jakoa dobrze wygladalo?

Svideo kojarzy mi sie ze slabym obrazem,

czy lepiej zainwestowac w drugi kabel notek ma przeciesz vga a projektor wolne DVI ,czyli nasuwa sie pytanie czy obraz przezz VGA bedzie lepszy niz przez SVideo/?czy na odwrót?

jak sporo róznica na korzysc VGA to wole zainwestowac kabel

i z drugiej strony nie musze kupowac nagrywarki dvd(jes ona mi niepotrzebna) podlące bezposredno tuner SAT z projektorem

tylko znowu 2 kable( a tego z 7 m będzie):( Co radzicie, :(
 

jarwisz

New member
Bez reklam
szuldek napisał:
filmy divix, gry z laptoka przez nagry dvd i potem na projektorze, bedzie to jakoa dobrze wygladalo?

Svideo kojarzy mi sie ze slabym obrazem,
niestety masz rację ale obraz lepszy niż VHS

dzwięk oczywiście podpinasz pod kino domowe

czy lepiej zainwestowac w drugi kabel notek ma przeciesz vga a projektor wolne DVI ,czyli nasuwa sie pytanie czy obraz przezz VGA bedzie lepszy niz przez SVideo/?czy na odwrót?
oczywiście obraz po VGA powinien być lepszy niż svhs ale o ile to zależy od karty graficznej



i z drugiej strony nie musze kupowac nagrywarki dvd podlącze bezposredno tuner SAT z projektorem
tak byłoby lepiej - ale nagrywarka w domu chyba jest potrzebna ??
 

szuldek

New member
dzwięk oczywscie do amplitunera z tym sobie poradze

napewno podlacze lapotka przez VGA>DVI projektora to juz pewne

tuner sat ma wyjscie componennt i jego podlacze z componentem projektora

nagrywarka by sie przydala,taka z dyskiem twardym, ale jak to pogodzic z tunerem SAT.

tuner sat ma wyjsc component (zawarte w euro czy tam SCART jak zwal, przełącza sie w opcjach), czyli nagrywara musi miec component,chyba ze połącze to zwyklym euro,ale strace na jakosci:( ??

zawsze staram sie uzyc najlepeszgo możłiwego polącznia( najlepsza jakośc obrazu)
 
Do góry