"Ładny" i nienajgorszy ;-)

Kilmar

New member
Pewnie było ale skoro szybko się dezaktualizuje - zakładam nowy wątek.

Nie wiem czy ktoś miał ten sam problem, ale obecnie zmieniam mieszkanie i potrzebuje nowego sprzętu (głośniki), bo tamten zostaje w starym mieszkaniu.
Problem nie polega na tym, że mam nowe mieszkanie, ale na tym, że moja żona "nie zgadza się" na zakup "normalnych" dużych kolumn + surroundów. Raczej zmuszony będę kupić coś w zestawie co gra jakoś ale jest mniejsze i bardziej "designerskie".
Nie chciałbym kupować całego zestawu tzn głośników + dvd bo wtedy to (wg mnie) będzie kompletny szajs, lecz kupić "ślicznusie" głośniki a ampa + DVD (raczej blueraya) kupić normalne, porządne.

Wiem, że to nie będzie super jakoś dźwięku (obecnie mam Jamo serii X5) ale na władzę nie poradzę.
Czy możecie coś poradzić?
(opcja zmień żonę nie wchodzi w grę ;-))) )

pozdrawiam
 

Toshi

New member
Według mnie kupowanie głośników tylko po to by sobie na nie popatrzeć jest po prostu debilizmem. Bez obrazy ale głośniki mają przede wszystkim grać a nie wyglądać. To tak samo jakby kupować telewizor tylko pod względem jak najlepszego dżwięku mając w d***e jakość wyświetlanego obrazu. Przecież to debilizm.
 
Ostatnia edycja:

Kilmar

New member
@ marecki6 - jasne - postawię żonę przed faktem dokonanym a ona potem postawi mnie prze faktem nie kupowania rzutnika, ekranu a TV kupię w Tesco na promocji ;-)

nie, nie - to kompromis na który muszę się pójść jeśli chcę osiągnąć inne cele sprzętowe ;-))

@Toshi - ja nie szukam jak najładniejszych głośników tylko mniejszych niż standardowe, które będą ok grały (w miarę).
A poza tym samochód służy do jeżdżenia a jedzenie do zaspokajania głodu. Dlaczego więc nie jeździć 130 KM kadettem i nie wpieprzać non stop ziemniaków?

@blackninja - salon ma ok 35 m2 z czego "kącik TV" będzie miał ok połowy czyli 17 m2 (3 szerokości, odległość od TV 4-5 m). Budżet do dogadania. Chciałbym się zmieścić w 7K z ampem i blurayem. Czyli na głośniki ok 5K a na cały (ewentualny) zestaw jak wyżej.


Ogólnie zastanawiam się nad czymś w stylu
SONY HTP-BD3700B STR-DH700+BDP-S360+SS-F33H+SAC-RW33 w niskiej cenie!

lub raczej coś z głośnikami Sony SAV-S350
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Pokaż żonie JBL CSS1500:

jbblllllvs6.gif
 
Do góry