Ładny, 40 calowy, do ok. 3500 zł - na jaki się zdecydować?

v80trek

New member
Witajcie,
jakiś czas temu chciałem sobie sprawić nowy telewizor do biura w domu, w którym dość często przesiaduję ;) Ale odpuściłem temat, bo miałem nieco ważniejsze sprawy na głowie. Dobra... do rzeczy ;)

Obecnie mam już dość starego Philipsa 32PFL7962D i zwykle oglądałem na nim telewizję z syfiastej kablówki Netii, także nawet na najlepszym tv obraz był niewiarygodnie koszmarny. Na szczęście już zrezygnowali puszczać telewizję i to w zasadzie "zmusiło" mnie do kupna nowego telewizora, bo po zaprzestaniu sprzedaży usług tv przez Netię dokupiłem telewizję N (z resztą to kolejna eNka w domu...) i tam obraz jest na prawdę elegancki.

Szukam telewizora 40" (ew. 37") i w cenie do ok. 3500 zł. Ważne też żeby był w miarę ładny.
Ponieważ byłem a w zasadzie wciąż jestem zadowolony z Philipsa to szukałem czegoś właśnie z tej firmy. W oko wpadły mi 40PFL8605H i 37PFL7606K, choć ten drugi nie za bardzo pasuje mi ze względu na kolor, ale ma Smart TV a ten pierwszy Net TV. Nie wiem co to za różnica, bo posiłkuję się informacjami ze strony Philipsa i... nic nie wiem...;) Oprócz tego oba telewizora mają uwielbianą przeze mnie funkcję Ambilight, której próżno szukać u konkurencji...

Oglądałem jeszcze Samsunga UE40D6500 - przyciągnął mnie design tego telewizora.

Dodam jeszcze, że nie interesuje mnie 3D, ale jak tv będzie mieć taką funkcję to oczywiście nie będę narzekać, ale no tak jak już wcześniej napisałem nie jaram się tym... :)


Jak macie jakieś propozycję innych telewizorów, albo macie w/w to będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!
 
Do góry