LA 660S nie pobiera błędna listę kanałów

Adrian23

New member
Witam.
Mam problem z ustawieniem pobraniem listy kanałów do TV LA 660s dla modułu nCam oferty TNK HD.
Telewizor pobiera listę ale jakąś globalna, trzeba manualnie wyszukiwać kanały z w,w oferty i samemu układać listę kanałów, gdy pierwszy raz podłączyłem moduł to TV wszystko zrobiło się samo i było dobrze aż do teraz, nie wiem z jakiego powodu wywaliło listę.
Zresetowanie ustawień fabrycznych częściowo pomogło ale nadal mam burdel na liście,
ponieważ kanały nie są po koleji tylko np TVP HD mam na 87 pozycji a a Discovery na 367 najlepsze jest na pozycji 1003 BBC, takie ustawienie jest nie wygodne ponieważ jeśli chce przejść na inny kanał muszę wchodzić na przewodnik i wybierać kanał.
Nie wiem jak ustawić kanał w szeregu 1,2,3.. itd.
 

farik

New member
Witam. Mam ten sam problem też z 42la660s i n na kartę HD z modułem ncam. Problem zgłosiłem do lg. Pierwsza ich rada czyli przywrócenie ustawień fabrycznych pomaga tylko częściowo. Brakuje większości kanałów HD. Tydzień wcześniej było wszystko o.k. Napisałem do nich kolejne zgłoszenie i czekam na odpowiedź.
Właśnie otrzymałem odpowiedź z LG: Informujemy, że po kontakcie z dostawcą satelitarnym (sprawa dotyczy NC+) otrzymaliśmy informację, że dostawca sygnału testuje nowe listy kanałów (LCN local channel number). Podsumowując opisane zjawisko występuje z przyczyn niezależnych od telewizora jaki Pan posiada.
Zgodnie z sugestią NC+, aby przez ten okres lista kanałów działała poprawnie prosimy wybrać w trakcie strojenia Cyfrę +.
 
Ostatnia edycja:

robo1973

New member
Swoją drogą to powinni udostępnić jakiś program do edycji listy kanałów. Coś takiego jak na tunery satelitarne DM czy VU lub ET
 
Do góry