L7453 co poprawić w sofcie???

vigi

Member
Kiki niedawno pisał że ludzie z Toshiby czytają to forum i znają nasze problemy dotyczące tego tv - właśnie sobie pomyślałem że zdecydowanie prościej dla byłoby stworzyć oddzielny temat dotyczący jedynie najważniejszych poprawek w oprogramowaniu, które chcielibyśmy zobaczyć w naszych TV (zawsze prościej sprawdzić kilka postów niż przebijać się przez 130 stron wątku z testem). Oczywiście mówimy tylko o sprawach które mogą zostać rozwiązane przez aktualizację softu.

Ja ze swojej strony wrzucę 3 najważniejsze dla mnie.

1. zmiana kolejności oprogramowania (wiem że akurat ten temat już jest u nich na tapecie),

2. odblokowanie możliwości zmiany proporcji obrazu podczas odtwarzania filmów z hdd/pendrive przez wbudowany odtwarzacz,

3. możliwość dopisania innych funkcji do klawiszy na pilocie np do klawisza osobistego - teraz mamy wybór - uruchamia MediaGuide Reply lub aplikacje premierowe dla mnie byłoby super gdyby można tutaj lub do innego rzycisku dopisać przejście do zawartości usb/hdd - czyli skrót do moje materiały / moje wideo
 

dochtor

Member
4. Umożliwienie wyświetlania napisów w filmach np. .mp4
Aktualnie działają tylko .mkv i podobno .avi

Umożliwienie korzystania z napisów w formacie .txt oraz .srt w różnych kodowaniach, np. UTF-8.
 

vigi

Member
4. Umożliwienie wyświetlania napisów w filmach np. .mp4
Aktualnie działają tylko .mkv i podobno .avi

Umożliwienie korzystania z napisów w formacie .txt oraz .srt w różnych kodowaniach, np. UTF-8.

Faktycznie - generalnie srt (format unicode) działają w mkv natomiast w przypadku avi - mam wrażenie że działają w zależności od kodeka (z filmów które przetestowałem u siebie - skuteczność na poziomie 60%-70%) - jak sprawdzałem sobie filmy które ruszyły starym dobrym GSpotem wyszło mi że nie łapie napisów do filmów w których zastosowano jako kodek divx50 ale przy xvidzie już poszło... ale czy to jest jedyny wyznacznik działania napisów w plikach avi....
 

abey

New member
Fajnie gdyby dalo sie dodac opcje 'zmniejszania' wyswietlanego obrazu - tak aby z kazdej strony pojawialy sie czarne pasy.
 

geo78

New member
Ciekawe czy technicznie jest to możliwe ale fajnie by było jakby dało się zmieniać rozmiar czcionki (chociaż ten nie jest zły) i jej położenie.
Super jakby można było płynnie zmieniać rozmiar odtwarzanego z usb filmu :D
 

krzysiekw3

New member
U mnie w dalszym ciągu nie zapamiętuje ustawień wifi. Chyba się poddam i pociągnę internet po kablu. Ale inżynierowie z Toschiby mogliby coś sprawdzić w tej sprawie.
 

PIOTREKKK17

New member
Mam inny telewizor ale irytuje mnie jak wchodzę w przeglądarkę internetową z podlaczona klawiaturą na USB to i tak pojawia się klawiatura ekranowa
 

maniutek_u

New member
Witam.

Problemy do rozwiązania:
1. często jest brak dostępu do Youtube oraz przeglądarki, raz się załącza a np. za dwie godziny wyskakuje usługa niedostępna a inne aplikacje działają np TVNPlayer czy ipla.
2. wsparcie flasha w przeglądarce - bardzo istotny temat
3. wsparcie odtwarzania napisów txt w filmach avi.
4. wyłaczenie portów usb po wyłączniu telewizora.
5. poprawa stabilności oprogramowania bo jest bardzo kiepsko

pozdr.
 

godul

New member
4. Umożliwienie wyświetlania napisów w filmach np. .mp4
Aktualnie działają tylko .mkv i podobno .avi

Umożliwienie korzystania z napisów w formacie .txt oraz .srt w różnych kodowaniach, np. UTF-8.

Korzystanie z napisów odtwarzając filmy po DLNA. Obecnie ta funkcja wogóle nie działa...
 

pafcio69

New member
Przydałaby się możliwość ustawiania różnych poziomów dźwięku na różnych kanałach (oglądam TVP-dźwięk jest ok, przełącze na Canal+ i muszę mocno ściszać dźwięk)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Kiedyś zanim aktualizacja weszła oficjalnie potrzebna była akceptacja z Tokio, pewnie nadal tak jest - stąd nie ma raczej szans na super szybką aktualizację.
 
Do góry