L42ET60E + Kodi+ UMS + WeebTV - problem z odtwarzaniem

wiggly

New member
Hej,

postanowiłem wypróbować weebtv na swoim telewizorze. Zainstalowałem więc xbmc, ums z jumpy i założyłem konto premium w weebtv. Na komputerze z xbmc, weebtv działa.

Pliki wideo mogę bez problemu odtwarzać przez ums na TV. Problem pojawia się przy próbie odtworzenia weebtv.

Z poziomu tv w menu UMS widzę katalog [kodi] weebtv, ale jak w niego wejdę to jest pusty, a żaden streaming nie startuje.

Co może być powodem? Brak multisesji? Dodam, że przy próbie odtworzenia weebtv, nie oglądam niczego na komputerze za pośrednictwem kodi - po prostu sobie działa.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Dokładnie nie pamiętam jak to było , ale czy jak wybierzesz w przeglądarce na Panasie ,,weeb.pl'' ( bez instalowania kodi ) nic Ci nie otwiera? Coś mi świta że jakieś kanały odtwarzało , ale nie mogę sobie przypomnieć jak to dokładnie było.
 

wiggly

New member
Dokładnie nie pamiętam jak to było , ale czy jak wybierzesz w przeglądarce na Panasie ,,weeb.pl'' ( bez instalowania kodi ) nic Ci nie otwiera? Coś mi świta że jakieś kanały odtwarzało , ale nie mogę sobie przypomnieć jak to dokładnie było.

Niestety, na tych które mnie interesują dostaje komunikat: "Couldn't load the plugin".
 
Do góry