Kurz na ekranie

MRJ

New member
Witam.

Kamyczek do ogródka Sharp'a. Pamiętam, że ktoś już miał problem z kurzem między szybą a matrycą. Pośmialismy się, było fajnie, ale tydzień temy sam zauważyłem spore fragmenty ekranu, które są ewidentnie zakurzone. Serwis Centralny powiada, że faktycznie były takie no może dwa przypadki, ale to drobnostka. Zlikwidują i uszczelnią. Na moje to kicha, żeby LCD za 10.999 zł kurzył się po 10 miesiącach użytkowania. A miało byc tak pięknie! :(
Piszę, żeby uczulić miłośników LCD na takie usterki. W trakcie oglądania audycji TV nie od razu można to zauważyć. Wystarczy jednak pobawić się płytą testową i widać każdy paproch na szybie (bez względy na kolor tła). Polecam taki test każdemu. Ciekwawy jestem ile tak na prawdę LCD-ków się kurzy. Swoją drogą najlepszym poradnikiem dla kupujących byłby ranking Firm, których LCD i plazmy najczęściej trafiają do serwisów.
Pozdrawiam. Napiszę po naprawie.
 

MRJ

New member
I po naprawie, a właściwie przymusowej konserwacji. Zamiast kilku dni jak to sugerował "mistrz świata serwisów autoryzowanych" w Gdyni, w ciągu kilku godzin fachowca z Serwisu Centralnego Sharp"a w W-wie uporał się z problemem. No i na razie jest OK. Tylko na jak długo?
Ogólnie - dzięki. Przy okazji, czy można wstawić na wentylatory jakieś filtry kurzu? bo jak się domyślam efekt będzie sie powtarzał. Co na to Pan Sharp?:)
 

kukes

New member
może wogóle należałoby pomijać autoryzowane serwisy i korzystać tylko z serwisów centralnych? Super ,że masz to z głowy, przyjemnego oglądania.
 

SerwisSharp

New member
MRJ napisał:
I po naprawie, a właściwie przymusowej konserwacji. Zamiast kilku dni jak to sugerował "mistrz świata serwisów autoryzowanych" w Gdyni, w ciągu kilku godzin fachowca z Serwisu Centralnego Sharp"a w W-wie uporał się z problemem. No i na razie jest OK. Tylko na jak długo?
Ogólnie - dzięki. Przy okazji, czy można wstawić na wentylatory jakieś filtry kurzu? bo jak się domyślam efekt będzie sie powtarzał. Co na to Pan Sharp?:)

Witam,
Nie za bardzo jest jak włożyć filtry w TV tak żeby spełniały sensownie swoją rolę.
Ale problem nie powinien się powtórzyć - uszczelniliśmy dodatkowo matrycę.

Pzdr
SS
 
Do góry