Kuro pioneer pdp-4280xd - jak nowy!!!!

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
TELEWIZOR PLAZMOWY KURO KUPIŁEM OK 4-5 LAT TEMU - STAN JEST JAK NOWY - PILOT ZUPEŁNIE NOWY - NIEUŻYWANY - W KOMPLECIE JEST WSZYSTKO - PAPIERY I KARTON - ODBIÓR NAJLEPIEJ OSOBISTY - JAK WIDAĆ NA ZDJĘCIU PANEL PRACOWAŁ OK 6500 GODZIN A ŻYWOTNOŚĆ TELEWIZORÓW KURO TO 100.000 GODZIN :) - DO DZIŚ TE TELEWIZORY UCHODZĄ ZA WZÓR KOLORÓW I CZERNI I NIEWRAŻLIWOŚCI NA POWIDOKI - ZDJĘCIA NIE ODDAJĄ PIĘKNA KOLORÓW I PRZYJEMNOŚCI OGLĄDANIA - SPRZEDAJĘ BO PO PROSTU POTRZEBUJĘ PIENIĄŻKÓW - TELEWIZOR MOZNA U MNIE OBEJRZEĆ - JEST PROFESJONALNIE SKALIBROWANY - NA CO DZIEŃ NIE JEST UŻYWANY BO MAM DRUGI W SYPIALNI A OGLĄDAM TYLKO WIECZOREM - WIĘC TEN PO PROSTU STOI PRZYKRYTY :) - POLECAM WSZYSTKIM !!!! - cena 3999 jest do negocjacji

MAM JESZCZE DO SPRZEDANIA CAŁE KINO DOMOWE: A WIĘC:
1. Amplituner Denon AVR 3808
2. Końcówka Mocy Sherwood A-965 7.1
3. Blu-ray Philips BDP 9500
4. Kolumny ESA Meritum1 - przód - kolumny zostały profesjonalnie ulepszone przez zastosowanie rewelacyjnych głośników wysokotonowych - tweeterów Scan-Speak D2904/930004 - cały opis modyfikacji dostępny jest na stronie audiostereo
5. JBL centralny XTi 10
6. Subwoofer Paradigm PDR-10
7. Tyły B&W Solid 100 i Canton- drugi centralny z tyłu i efektowe
8. Kable najlepszych firm - dużo tego :) - całość kilka lat temu kosztowała ok. 26.000zł
Stan wszystkiego oceniam na - idealny - jak NOWY - mieszkam sam więc nie ma kto zniszczyć - pytania na telefon 601394754 lub mail: ikswokirdna@tlen.pl

Mieszkam w Ligowie - okolice Sierpca Płocka.
 
Ostatnia edycja:

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do opisu wkradł sie błąd - głosniki efektowe to Magnat - drugi centralny i 2 efektowe - były spakowane i stad mój bląd - sorki :)

Sprzedaję też na znanym portalu aukcyjnym i tam są też zdjęcia - czekam na propozycje - pozdrawiam Robert.
 
Ostatnia edycja:

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
AKTUALIZACJA CEN A WIĘC:

1. Amplituner Denon AVR 3808 - 1999

2. Końcówka Mocy Sherwood A-965 7.1- 2999

3. Blu-ray Philips BDP 9500 - 900

4. Kolumny ESA Meritum1 - przód - kolumny zostały profesjonalnie ulepszone przez zastosowanie rewelacyjnych głośników wysokotonowych - tweeterów Scan-Speak D2904/930004 - cały opis modyfikacji dostępny jest na stronie audiostereo - 3999

5. JBL centralny XTi 10 - 899

6. Subwoofer Paradigm PDR-10 - 999

7. Tyły B&W Solid 100 i Magnat - drugi centralny z tyłu i 2 efektowe - 599

8. Kable najlepszych firm - dużo tego - CEN DO USTALENIA - całość kilka lat temu kosztowała ok. 26.000zł

Stan wszystkiego oceniam na - idealny - jak NOWY - mieszkam sam więc nie ma kto zniszczyć - pytania na telefon 601394754 lub mail: ikswokirdna@tlen.pl

Sprzedaję też na znanym portalu aukcyjnym i tam sa też zdjęcia - czekam na propozycje - pozdrawiam Robert.
 
Do góry