KUPUJEMY LCD?!

gad7

New member
Panowie pytanie!!! Zdecydowalismy sie na konkretny model, taki czy owaki, niewazne kupujemy telewizor LCD w sklepie i, no wlasnie NA CO ZWROCIC UWAGE! Ktos na forum wspominal aby wlaczyc niebieskie tlo i szukac martwych pikseli, fajnie ale co jeszcze moze jakis FACHOWIEC sie na ten temat wypowie. Nie wiem czy ten temat byl juz poruszany.
 

dvd-r

New member
gad7 napisał:
Panowie pytanie!!! Zdecydowalismy sie na konkretny model, taki czy owaki, niewazne kupujemy telewizor LCD w sklepie i, no wlasnie NA CO ZWROCIC UWAGE! Ktos na forum wspominal aby wlaczyc niebieskie tlo i szukac martwych pikseli, fajnie ale co jeszcze moze jakis FACHOWIEC sie na ten temat wypowie. Nie wiem czy ten temat byl juz poruszany.

FAchowiec to nie jestem, ale pokaz w domu chyba najlepszy - a jak jednak w sklepie to w LCD:

- sprawdzić czy widzisz obraz pod np. mocnym kątem
- zgasić światła i włączyć na obrazie coś czarnego i zobaczyć czy ta czerń świecąca ci odpowiada
- sprawdzić jak wygląda obraz z dobrego sygnału po RGB np. z cyfry+
- jak wygląda obraz po HDMI ze źródła HDTV
- jak wygląda podłączenie do komputera przez D-SUB czy DVI czy jest to 1:1 w stosunku do wielkości matrycy

- czy ekran można pochylać, przekręcać (to sie może przydać)
- czy nie lepiej plazmę jeśli ma być frajda z większego ekranu

Artur
 

gad7

New member
Ok. Nie chodzi mi o to jakie ma wyjscia oraz czy ten lepszy czy tamten. interesuje mnie czy np: telewizor lcd ma tzw licznik pracy, lub wady ktore mozna ujawnic przy zakupie w sklepie, ktore nie sa tzw mankamentami typowymi ale zwiazanymi np. ze zlym transportem lub towarem powystawowym.[/list]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli tylko na tym Ci zależy - poproś oryginalnie zapakowany.
Koniec Twoich zmartwień.
Skoro nie zależy Ci na jakości

" Nie chodzi mi o to jakie ma wyjscia oraz czy ten lepszy czy tamten" - to kłopot masz z głowy.
pozdrawiam
 
Do góry