kupował ktoś w www.max24.pl ?

TiNiO

Member
chyba zdublowałem twoje pytanie pare min temu :) powiem ci co narazie osiegnełem , dzwoniłem do 4 konsultantów z tej firmy i za kazdym razem byłem mile zaskoczony :) , jesli siedza koło siebei to pewnie beke mieli ze dzwoni ten sam koles do nich i pyta o to samo :) ale co tam . Z tego co zauwazyłem to mimo wszytsko ten sklep ma dosc drogie TV poszukaj najpierw w innych sklepoach i zobacz czy nie przepłacasz.
 

boger7

New member
www.max24.pl

Potwierdzam - sklep w porządku. Zamówiłem dla mojego znajomego ampli yamaha 757 i transakcja odbyła się błyskawicznie, dołączona instrukcja PL, gwarancja. Wynegocjonowałem w cenie darmową przesyłkę i zapłatę za pobraniem.
 

costus

New member
Zdecydowanie polecam - kupuje już tam od 7 może 8 lub nawet 9 lat (popraw mnie Jacku jeżeli więcej :) ). Zaczynałem kiedy jeszcze nie nabrało to takiego rozmachu od kina domowego kiedy jeszcze mało kto wiedział co to jest dvd. Zawsze pewnie, tanio i bezproblemowo
 

lechu777

New member
mebo napisał:
chce kupic LCD 40" Sony z serii V, a sklep wyglada na profesjonalny.
:twisted:
witam ja kupowalem telewizor w tym sklepie przez INTERNET NIE POLECAM JEDNO WIELKIE ZLODZIEJSTWO KUPOWALEM TELEWIZOR NA RATY CO SIE OKAZALO TELEWIZOR PRZYSZEDL USZKODZONY A DOKLADNIE MATRYCA. MAM PRAWO DO 10 DNI ZREZYGNOWAC Z ZAKUPIONEGO TOWARU .ODDALEM TELEWIZOR A GOSC Z DZIALU REKLAMACJI DAL GO DO SERWISU.SPRAWE ODDALEM DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA A NASTEPNIE ODDAJE SPRAWE DO SADU.ZBIERAJA KASE I CIE MAJA GDZIES TAK BYLO ZEMNA GOSC Z DZIALU REKALAMCJI JEST CWANY I ZLOSLIWY.NIE POLECAM ZAKUPOW W TYM SKLEPIE KUPILEM ZALUJE MAM DUZO KLOPOTOW.NIE POLECAM
W RAZIE JAKICH PYTAN PISZ NA MEYLA MOGE CI PRZSLAC WSZYSTKIE INFORMACJE O ZAKUIE TELEWIZORA I WSZYSTKIE FOTKI JAK WYGLADAL TELEWIZOR Z ICH SKLEPU
LECHU523@WP.PL
 
Ostatnia edycja:

Jarod

New member
Lechu w takim przypadku pisze się protokół szkody. Odsyłasz uszkodzony telewizor i liczysz na to, że oni nie zareagują? Odebrałeś tv więc nie miałeś zastrzeżeń. Teraz tak naprawdę zależy od dobrej woli sklepu co z tym zrobią
 

autorus

New member
Nie znam sklepu ale ostatnio szukałem tv i chyba w skapcu mieli bdb cene, ale jak wszedłem to sie okazało ze ta cena jest tylko jak się kupuje na raty. Moim zdaniem to nie fair.

Autorus
 

SCOTI

New member
Zamawiałem u nich już kilka razy i było wszystko ok. Niestety ostatnim razem miałem pecha bo plazma przyjechała z usterką. No i tu zaczął się problem ponieważ nie chcieli wymienić na taki sam model tylko sprawny, twierdząc że w takim przypadku to tylko serwis. Ostatnio kolega miał ten sam problem z lcd. Podsumowując uważam że jeśli traficie na wadliwy sprzęt to żadne 10 dni na wymianę w max24 nie obowiązuje i pozostaje tylko serwis.
Pozdrawiam
 

Vaterland

New member
Bylem u nich tydzien temu w siedzibie w Nowej Soli. Wlasciciele to banda pozerow w Ferrari, Porsche i BMW, lyse lby i grube karki. Nie mam pojecia z reszta jak dojechali do tego miejsca, bo droga ma dziury wielkosci malucha. Nie bede wnikal jak wlasciciele rozkrecili ten interes, ale w Nowej Soli wszyscy zaczynali od jumy w najlepszym wypadku. Natomiast sprzedawcy uwielbiaja recytowac kontrasty i czasy reakcji jakby to mialo cokolwiek wspolnego z rzeczywistoscia, ale to jest pewnie domena wszystkich sprzedawcow w Polsce majacy kupujacych za idiotow. Ogolnie nie ma co sie bac u nich kupowac, bo dzialaja juz pare lat, ale mnie troche odrzucil widok typowych polskich burakow.
 

stereoman

New member
Nie znam tego sklepu, ale sugerowanie przez was jakichś gangsterskich/?/ konotacji właścicieli, to duuuże nadużycie.
Skoro sklep działa, i to jak czytam od lat, jest już pewną rekomendacją.
Jeśli ktoś szuka idealnych sklepów internetowych, to gratuluję naiwności.
Styl bycia i życia właścicieli, to ich prywatna sprawa i ma się nijak do pytania, gdzie kupić.
Ja kupowałem już w wielu sklepach w necie i przyznam, że nie mam pojęcia co porabiają ich właściciele, czym jeżdżą...po prostu mnie to nie obchodzi.
Opieram się na opiniach nabywców i to mi wystarcza:grin:

pzdr
 

wszystkojedno

New member
Kupiłem ostatnio w tym sklepie tv zf46355dg. Cała transakcja przebiegła
normalnie tzn. zamówiłem tv na raty - formalności trwały kilkanaście minut
i informacja z pozytywną decyzją. Gdy zbliżał się termin dostawy tv przedstawiciel sklepu poinformował mnie telefonicznie, że tv niestety nie
dojechały i zaproponował trzy warianty:
1. termin odbioru przesunięty o tydzień,
2. inny tv,
3. odstąpienie od umowy.
Wybrałem pierwszą propozycję, tym bardziej, że tych tv faktycznie w Polsce nie było.
Następny termin został dotrzymany i tv dostarczony w bardzo dobrym stanie.
Tv ustawiony na drewnianej platformie odpowiednio zamocowany, oczywięcie
pionowo. Kurier dostawcy (DHL) zadzwonił do mnie w dniu dostawy z informacją o której dostarczy tv. Etapy dostawy można by śledzić w internecie.
Jestem bardzo zadowolony z transakcji i z samego tv - gra super!
 

qura12

Member
Bez reklam
Ja jak najbardziej chciałbym polecić ten sklep, tak się składa że jego siedziba jest w moim mieście więc znam tamtejszą obsługę i jest naprawdę w porządku. Teraz praktycznie wszystko tam kupuje (jeżeli chodzi o rtv, agd a nawet komputery) i ani razu się nie zawiodłem. Nie ma problemu z kupnem na raty czy płaceniem kartą kredytową. Kupywałem u nich telewizor, sprzęt audio, komórke, lodówke i pare innych drobiazgów.:grin: Naprawdę polecam8)
 

ctrlz

New member
witam równiez kupowałem u nich. jestem zadowolony jeżeli nie maja towaru, który zamówiłeś proponuja model wyzszy w dobrej cenie. Mi nawet pieniązki zwrócili jak nie było danego modelu
 

Raven82

New member
Dorzuce swoje piec zlotyh....

Czesto, a nawet bazdzo czesto kupuje przez internet,
nie zawsze sa to sklepy internetowe, a tym bardziej w max24.


Zdarzalo sie ze sprzet czasem docieral uszkodzony, i mimo najlepszego nawet zabezpieczenia ze strony nadawcy, poczta i kurierzy potrafia czynic "cuda".
Ostatnio PP zalala mi przeczke jakims olejem, wole nie wiedziec jak on sie znalazl na mojej paczce.

Pisze to wszystko po to, by troszeczke usprawiedliwic sprzedawcow internetowych, zwlaszcza przy nazwijmy to delikatnych, cieznik i duzych paczkach (np. TV).
Mimo ze towar byl OK w trakcie wysylki, potrafi dotrzec uszkodzony.
Czasem sklep wysyla przesylke, ktora dostaje zapakowana wprost od dystrybutora, gdzie tez sie zdarza uszkodzony sprzet.
Za uszkodzenia w transporcie nie odpowiada nadawca, tylko przewoznik.
Oni juz potrafia sie zabezpieczyc prawnie i finansofo od wyplaty jakiego kolwiek odszkodowania, zajelo mi to dwa lata i wywalczylem tylko ulamek ceny produktu. Na szczescie serwis uporal sie z tym w 2 tyg.


Nie zaprzeczam, ze zdarzaja sie nieuczciwi sprzedawcy.
Ale to nie zawsze wina sprzedawcy, ze sprzet dociera uszkodzony.
Wiec TAK, jak najbardziej polecam zakupy internetowe, ale z rozwaga !!!!!!
 

bonusik29

New member
Ja kupowałem w Max24 pralke, towar co prawda dotarł z opóźnieniem ale to można wybaczyć ze względu że ten model było ciężko znaleść nawet u producenta. Odbiór osobisty przebiegł szybko i miło (z wyłączeniem juz wspomnianego dojazdu po strasznych dziurach).
Ja moge jedynie polecic ;)
 

vitalic

New member
Witam wszystkich !!

To mój pierwszy post na tym forum i nieststy nie będzie zbyt miły dla firmy max24.

Zamówiłem tv Sony KDL W4000 52". Na realizację zamówienia czekam juz 5 tygodni!!
Miało być w ciągu dwóch tygodni a jest 5. Pienądze wpłacone a tv jak nie widać tak nie widać.
Jedyny plus za kontakt z klientem. Zawsze jak dzwonie to odbierają i sie tłumaczą.

Ale ile można czekać !!!!

Radzę najpierw zadzwonić do nich i spytać się czy mają towar na magazynie.

Pozdrawaim,,
 
Do góry