Kupno tv,głośników, kupno subwoofera i wzmacniacza +słuchawki.

SuiEtkar

New member
Witam

Na początek chciałbym się przywitać. To mój pierwszy post. Chce kupić tv do grania na ps4pro /filmów i aplikacji. Kolumny do różnej muzyki : ,popu,rocka, hh, muzyki klasycznej myślę ze powinny być uniwersalne. W zupełności wystarczą dwie, może być tez kolumna + subwoofer, najlepiej nie za wysokie, średniej wielkości. Najbardziej mi zależy w pomocy w kupnie zestawu grającego. Bo na tym kompletnie się nie znam.

Telewizory wybrałem dwa, nie wiem czy to dobre wybory. Budżet na tv max 5,5tyś zł, może być mniej :)
Tv najlepiej 55 cali, większego nie chce.

SAMSUNG UE55NU8042

SONY BRAVIA KD-55XF9005

Sony KD-55XF9005


Słuchawki mogę kupić w przyszłości, nie są nie zbędne. Do 800zł

AKG K550 MKII

Zestaw grający 3-4tyś zł


Każda pomoc mile widziana, Z góry dziękuje.
 

SuiEtkar

New member
Widzę ze dwa razy dodałem ten sam model tv. Który z produktów sony wybrać? SONY BRAVIA KD-55XE9005 vs SONY BRAVIA KD-55XF9005
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Słuchawki AKG K550 MKII, świetny pomysł. Bardzo wygodne, nie cisną uszu i ich nie dotykają.
Co do sprzętu grającego to musisz napisać jak duże jest pomieszczenie.
 

SuiEtkar

New member
To jest mieszkanie w bloku, za głośno nie da rady niestety. Powiedzmy ze umiarkowanie. Czasami po cichu, czasami dużo głośniej.
 

SuiEtkar

New member
3tyś. zł- 3,5 tyś zł. Gdybym poczuł dużą różnice w jakości dźwięku, bym był skłonny dorzucić do tej kwoty kilka stówek ale nie więcej niż 500 zł.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
To sprawdź np. Onkyo 9150, Yamaha 602 i do nich np. Melodika BL40, Pylon Pearl, Monitor Audio Bronze, Tannoy 7.4
Jak chcesz zostawić sobie możliwość rozbudowy do pełnego kina domowego w przyszłości to Onkyo 686.
Wskazany oczywiście odsłuch.
 
Ostatnia edycja:
Do góry