Kupno tv do 3500zł

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,
Chciałbym prosić o pomoc w wyborze telewizora dla siebie. W tej chwili mam CRT Philipsa z piel plus 2 i jestem zadowolony ale chciałbym wkroczyć w HD z dobrym TV. W chwili obecnej mam cyfrę + z tunerem HD Fergusonem 8800. Max chcę wydać 3000 do 3500zł. Czytałem testy ale sam nie potrafię sobie coś wybrać bo mam sentyment do Philipsa.

Preferowany rozmiar TV: 37 do 42 cali
oglądam TV z odległości 2,5 metra ale jak będzie LCD lub plazma dojdzie do prawie 3 metrów
Preferowane marki: kierunku Philipsa
Jaki sygnał: w chwili obecnej c+ z canal plus hd Koniecznie powinien posiadać tuner MPEG-4 (tak na przyszłość
Jakie urządzenia do podłączenia : zestaw kina domowego, dvd i magnetowid
Więcej oglądasz- po popołudniu i wieczorem
Pokój położony od południowej strony, więc spore nasłonecznienie
Ile osób zasiada przed telewizorem: 2
Głównie oglądane są program (AXN) i filmy lecące w telewizji canal plus, oglądam też sport, często divx i DVD.

zastanawiałem się nad
Philipsem 42PFL7404
Panasonica TX-P42S10E
SamsungLE40B651
Ale czekam za waszymi propozycjami
 
Ostatnia edycja:

NET24

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie czekam na jakieś propozycję bo cieżko coś dla siebie wybrać a napewno macie jakiś swoich faworytów,
 

luigi

New member
Mam podobny dylemat i Panasonica zdyskwalifikowałem bo ma zamglony obraz i mało ostry a poza dobrą ceną ok.2.7tyś.- nic już za nim nie przemawia. Liderem jest B650 można go wyrwac za 3.3tyś ale najbardziej odpowiada mi Philips gdyz mam juz jednego (starszy model 32') w domu i powiem szczerze ze mało który tv dorównuje mu jakościa na kanałach SD.
Jednak oglądam juz z reguły samo HD i model wyzszy niz proponujesz czyli 42PFL8408H z ambilight jest w/g mnie najlepszym wyborem.
Telewizor jednak jest słabo dostępny i mało popularny w związku z tym jego cena nie schodzi poniżej 3.8 tyś.
Bardzo się temu dziwię że mało ludzi decyduje się na jego zakup i wszyscy jak jeden mąż decyduja się na model Samsunga.
Philips jako jedyny tv ma doskonały dźwięk, świetny design oraz cudowny ambilight nie wspomnę o doskonałym pilocie o funkcjach i jakości obrazu nie muszę wspominać.
Czytałem opinie jednego user że obraz jest taki ostry ze trzeba wyłączać polepszacze obrazu bo jest tak miodnie :D
Poza tym Philips ma doskonałą opinię jesli chodzi o jakość wykonania i serwis, w Samsungu wygina się obudowa po zamocowaniu na ścianie a jakość jego montażu pozostawia wiele do życzenia.
 
Do góry