Kupno TV 3D + KINO BD 3D. Pomoc w wyborze

bysiu1988

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 4m x 4m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? około 2,5 metra
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? zazwyczaj 2, czasami 4
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? 50/50
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? powieszony na ramieniu ruchomym
6.Jak słońce świeci w pokoju ? bezpośrednio na TV, okno naprzeciwko TV
7.Jaki masz obecnie telewizor ? LG 32LC52
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ?
Obsługa filmów z USB wraz z napisami, Youtube, DLNA, dobrze by było Wifi, przeglądarka mile widziana aczkolwiek nie jest to rzecz konieczna, wąska ramka, dobre kąty boczne, możliwe jak najmniejsze refleksy. Technologia 3D i okulary w zestawie
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? w tej chwili posiadam n na karte HD, aktualny TV bardzo ładnie świeci pod tym sygnałem,
10.Jakie urządzenia ? dokupiony będzie zestaw kina domowego 3D, również czasem podłącze laptopa po HDMI
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? około 5-6
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matową, ponieważ nie ma refleksów
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? film, sport, muzyka
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? dobrze by było, nie jest konieczne
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? na chwilę obecną nie
16.Preferencje co do marki ? Philips, Sharp, Panasonic
17.Preferencje co do wielkości ? 40-42
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? kiepski obraz, odbijające się słońce w matrycy, kiepska czerń oraz kiepskie kąty boczne.
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 50/50
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? 3D musi być, najlepiej pasywne, okulary w zestawie

Dodatkowo proszę o porady jakie kino kupić do tego. Interesuje mnie Ampli AV z minimum 3 wejściami HDMI i jednym wyjściem, oddzielny BluRay 3D z obsługą plików z USB ( chodzi mi o mkv, divx, polskie napisy) i do tego jakieś głośniki 5.0. Cena tego zestawu maksymalnie 2500.
 
Ostatnia edycja:
Do góry