Kupno telewizora

pawlo2

New member
Witam zamierzam kupić telewizor do ceny 3800 może być trochę więcej na oku mam Samsung 55cali q74 teraz jest w cenie 3749 i moje pytanie czy czekać do Black friday na lepsze promocje lub jaki telewizor w tej cenie z dobrym HDR i na matrycy va ? Zakup w media markt
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra modele:
- Sony 55XF9005
- Qled 55C815
- 55 Nano 863
- Philips 58PUS8535
Plus pakiet gratisów
 

pawlo2

New member
Byłem dzisiaj w media markt w sklepie odradzili mi tego Samsunga q 74 za to polecili mi Philips 8535 65 cali i Sony xg85 widziałem oby dwa i Sony zaskoczył mnie mimo matrycy ips.Porownany był z Samsungiem q60r 65 cali.I nie wiem co teraz wybrać.Ogladac będę Netflixa w HDR wieczorem i w dzień poprzedni telewizor to Panasonic 55cx710m
 
Ostatnia edycja:

mourning

Member
Do Netflixa wieczorem lepszy będzie Philips a z Sony to poważnie rozważ XF9005 pod warunkiem, że nie jest Ci potrzebny nowy android w telewizorze. HDR to żaden z tych telewizorów nie będzie miał lepszego od XF9005
 

pawlo2

New member
Dzięki za podpowiedź.Byl Sony xf 9005 ale z ekspozycji który długo grał.Nie ma żadnych informacji o tym Philipsie ile on ma tego hdr-u a co z Samsungiem q70t wg testów HDR 450 nitów ale brak dolby vision dlatego Pan w media markt go nie polecił bo Netflix to głównie dolby vision
 

pawlo2

New member
Witam zakup był w media markt bo miałem kartę podarunkowa zakupiłem LG nano 863 55cali i pytanie jak ustawić obraz skalibrować go i jak ustawić go przy dolby vision jak włączyć dolby vision IQ dziękuję za pomoc
 
Do góry