Kupno konsoli

Jahoo07

New member
Jeszcze raz witam !!!! co do mojej obecności na forum, to chciałbym was zapewnić że przeglądam post kilka razy dziennie :) Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim za wypowiedzi. Co do Konsol:
posiadam tv. LG 42lv570s i chciałbym grać na nim, co do gier nie mam dostępu raczej będę zmuszony kupować, mam syna w wieku 9 lat i myślę że rozsądnym zakupem będzie jednak PS3 co w cale nie oznacza że Xboxa wykluczam.
dołączam link co wy na to ?
Konsola SONY Playstation 3 500GB + FIFA 13 + dodatkowy kontroler, Konsole w Media Markt
 

maxan

New member
Bez reklam
@up calkiem rozsądna propozycja (2pad na pewno się przyda);
widziałem ostatnio ps3 slim 320GB bez gier z jednym padem za 899zł ... media markt lub media expert?!
Co do x360 w saturnie jest/była promocja na xboxa360 S 250GB z grami forza 4 (bundle copy), Fifa 13(normalna wersja jak ze sklepu) i wiedzminem 2 (zdrapka-do ściągnięcia z xbl)
 

Jahoo07

New member
Kupno konsoli---zamknęcie tematu----

Otóż wczoraj zostałem szczęśliwym posiadaczem PS3-320G. Co ciekawe zdecydowałem się na starszą wersje z dwoma padami za 1099 w Media Markt ( w równych ratach 10x109 ) :)
a dlaczego starszą? gdy zobaczyłem nową slim, nie mogłem uwierzyć we własne oczy, tandetne wykonanie że hej, no i słynna klapka totalna porażka.Chciałbym podziękować wszystkim za opinie POZDRAWIAM :)
 

slawkor

Member
Bez reklam
Chciałbym dzieciakowi kupić pod choinkę ps3 i tak się zastanawiam czy bardziej opłaca się kupić nową superslimkę np z grami i osobno do tego move czy lepiej np kupic zestaw ze starszą slimką 320bg w zestawie z move.
Oprócz wyglądu i rozwiązania wsadu płytki różnią się te dwa modele czymś znaczącym?
Fajnie byłoby trafić taki zestaw z dwoma padami i ewentualnie 2 kontrolerami move (czy raczej do multi - razem z dzieciakiem nie jest potrzebny drugi move?)
 

arsenal

Moderator
VIP
Ja bym brał starszą wersję Slim. Konstrukcja nowego PS3 jest dla mnie, jako osoby mającej styczność z techniką i mechanika po prostu kiepska. Trafiłem na taką konsolę w sklepie, sprawdziłem działanie tej klapy od płyt i nie mogłem uwierzyć, że taką tandetę wymyśliło i wyprodukowało Sony.
 

slawkor

Member
Bez reklam
No i chyba cenowo powinno być lepiej. Dysk sobie można wymieniać na większy. Tylko teraz kupować zestaw z move czy osobno konsilę a osobno move -co się bardziej opłaca?
 

Samur_aj

New member
A jeśli kupować używaną to z jaką wersją softu (aby nie nadużywać lasera i grać z dysku). Tyle o tym piszą a coś ciekawego wyczytać w necie to ciężko.
Robić downgrade w dopiero co kupionej konsoli to też mija się z celem.
 

Luvczenko

New member
chłopie nie sraj sie tylko kup ta konsole na raty albo jak wolisz , uzywana albo nowa ! jak masz malo $ to kup uzywke ! podlacz ps3 do netu wykup abonament plusa i sciagnij sobie kilka gier i graj z dysku jak ci lasera szkoda ?
chyba ze chcesz piracic ? pewnie dlatego pytasz o soft ?
 
Do góry