kupno ampli+głośniki

skolp111

New member
Witam
Zastanawiam się nad kupnem amplitunera i głośników.
Powiem szczerze, że się na tym nie znam.
Mam telewizor 42 lcd fullhd LG, n-ke, dvd manty i xboxa360 wszystko idzie przez HDMI.
Jeśli chodzi o muzykę to bass byłby wskazany (lubie czasami techno zapodać)
Ogólnie nie jestem zbyt wymagający (nawet kiedyś jak miałem porządne głośniki do kompa za parę stówek to byłem zadowolony :D ) salon 20m2 głośniki chcę stojące (nic do wieszania na ścianach) jeśli chodzi o kasę to mam na to 3000zł ale jeśli coś dobrego jest tańszego to ok :cool:

nikt nie pomorze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

skolp111

New member
Dzięki za odpowiedź.
Mam jeszcze kilka pytań, bo czytałem, że niektóre amplitunery podpięte HDMI pogarszają jakość obrazu ,czy tu nie będzie z tym problemu? No i jeszcze jedno może jestem upierdliwy :D ale jakoś nie leży mi wygląd tych onkyo, jak patrze na pioneera czy yamahe to widzę, że są bardziej nowoczesne wyglądem, no i głośniczki też by lepsze były czarne. Jeśli miałbyś jeszcze czas to podrzuć jakieś modele. Dzięki
 

skolp111

New member
patrzyłem to cenowo 3500zł bo jeszcze subwofer doliczyłem myślę jeszcze tylko nad innym amplitunerem

Mam jeszcze pytanie czy przy głośnikach są kable czy trzeba kupować osobno i jakiej są grubości, bo mam mały problem (podłoga w kafelkach :() może macie sprawdzone pomysły co w takim przypadku z kablami nie ma gdzie tego schować? :(

A co powiecie o amplitunerze Pioneer vsx-819? Zastanawiam się czy jak na moje niewygórowane potrzeby nie znalazłby się jakiś tańszy zestaw głośników z subwoferem (bo chyba bez niego to muza dance, techno nie za fajnie gra chyba, że się mylę) chciałbym się zmieścić w tych 3000zł (to i tak chyba najniższa kwota na tego typu sprzęt, bo czytając forum tańszych zestawów chyba nie ma :p) onkyo 507 który mi polecano z wyposażenia ok ale wygląd mi nie pasuje. Sam już nie wiem co mam kupić :confused:

PS jest jeszcze tańszy pioneer vsx-519, a z głośników KODA F-51 + SW850. Co o tym myślicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry