Kupilem...Panasonic 58dxm710

Gorbi

Member
Patrzyłem taż na ten model TX-55EX620E ale nie znalazłem info jak tam jest matryca.Zmieścić zmieszczę :) tylko by trochę wystawał ale nie nie wiem jaki ciężar wytrzyma ściana bo nie będzie dochodziła do samego sufitu.Druga sprawa to koszty, księgowa może nie zatwierdzić budżetu.
Trochę mnie zastanawia w panasach, że nie są takimi kombajnami jeśli chodzi o odtwarzanie filmów.Do tej pory używałem kompa ( nie mam żadnego amplitunera ani odtwarzacza...)
Korzystam i wymieniam co się da :). Żona powiedziała, że robimy remont a ja na to ok ale TV i audio do wymiany :)
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
No fakt "kombajnami" nie są ale jakość obrazu i wykonania oferują świetne. Ja też do aplikacji i internetu używam nie tv a tableta więc tv służy mi jedynie do wyświetlenia obrazu z dekodera nc+ i konsoli Xbox one s.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na matrycy VA która spokojnie zastąpi plazmę masz Tcla 55p60 za 2799 zł z pilotem gratis.
Albo jeśli lepszy dźwięk i design to 55c70 za 3299 zl
 

strazakp

Banned
Ladys and Gentleman...i'm back!!! :)

Nie było mnie tutaj długi czas ale wróciłem m.in po to by napisać że ciągle mam Panasonic 58dxm710 (w marcu będzie to 2 lata), tv sprawuje się mega dobrze i żadnych uwag do niego nie mam.
Oglądam tv z Nc+ (sporo piłki nożnej ale też innego sportu)a także gram w Xbox one s (głównie to dzieci). Tv mimo że ma 60hz to jak już nie raz pisałem mega dobrze radzi sobie we wszystkim gdzie jest sporo ruchu na ekranie.
Potwierdza się że marka ma jednak znaczenie a Panasonic jest tego dobrym przykładem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To słaby argument wytoczyłeś bo wg informacji Panasonic zamknie w przyszłym roku sprzedaż w Polsce telewizorów. Tak jak to zrobił już w USA.
Wyniki były tak fatalne, że pozwalniali słabych dyrektorów zarządzających.
Pansonic to była dobra firma - z naciskiem na BYŁA !
 

strazakp

Banned
To słaby argument wytoczyłeś bo wg informacji Panasonic zamknie w przyszłym roku sprzedaż w Polsce telewizorów. Tak jak to zrobił już w USA.
Wyniki były tak fatalne, że pozwalniali słabych dyrektorów zarządzających.
Pansonic to była dobra firma - z naciskiem na BYŁA !


I co w związku z tym??? Czy to ma znaczyć że mój telewizor jest kiepski??? Czy to znaczy że mój tv przestanie nagle działać???
Problemem tej firmy był/jest to że zbyt mało wysiłku i kasy postawiła na marketing bo to że robi świetny sprzęt od wieeelu lat nie ulega watpliwosci.

Dziś niestety by być atrakcyjnym na tym rynku trzeba sprostać zwykłemu Kowalskiemu, czyli wrzucić androida z mnóstwem zbędnych aplikacji które i tak codziennie obsługujemy w naszym telefonie i zainstalować zbędne światełka . Kowalski zapomniał że w tv liczy się obraz i trwałość sprzętu.
 

WuMike

New member
Bez reklam
To słaby argument wytoczyłeś bo wg informacji Panasonic zamknie w przyszłym roku sprzedaż w Polsce telewizorów. Tak jak to zrobił już w USA.
Wyniki były tak fatalne, że pozwalniali słabych dyrektorów zarządzających.
Pansonic to była dobra firma - z naciskiem na BYŁA !

Podobnie, jak Pioneer, na to wygląda. Jeżeli tak się stanie, świat po raz kolejny pokaże, że nie ma miejsca w elektronice na marki premium. Wygra chińska podróba, albo koreańska masówka. Ciekawe, kiedy podobną decyzję wyda Sony, w kwestii dywizji TV?!?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chyba, że przestanie produkować i nie będzie update i gwarancji.
Tak już było z innymi firmami japońskimi.
Zawsze będą marki premium i model premium:
TCL 85XC9 - za 45.000
Sony Oled tv i ZDF
Phlips Oled TV i 8602
Samsung Qled 9
B& O
Loewe Oled TV
Nowe modele Sharpa z Pinifarina
 
Do góry