Kupilem dzis 42pv80 :)))

bananoke

New member
witam w koncu kupilem dzis nowy telewizor i wymienilem starego 21 ctr na panasonica 42pv80 obecnie roznica jest ooooooogromna jednak

zastanawia mnie co zmienic w opcjach po podlaczeniu ps3 jestem dosc wielkim noobem w sprawach konfiguracji takze prosze o tlumaczenie i rade
odnosnie kable - czy potrzebuje zakupic jakis nowy? bo mam podlaczonego plaja przez euro - czy bedzie jakas roznica? a jesli tak to czy duzo trace ? ile by taki kabel wyniosl i jakies ogolne rady :S

bede wdzieczny za kazda odpowiedz

dziekuje wam forumowicze to dzieki wam wybralem ten wspanialy telewizor !! :*:*:*:*
 

bananoke

New member
o fuck to mnie podnieciliscie :D ja juz po samym euro zadowolony max :D:D
ajjj ide dalej sie tasowac przy gta :D dzieki za porade !! :D
 

beamer

Banned
Tylko pamiętaj: nie marka kabla HDMI się liczy, a jego przepustowość cyfrowa!!! Co najmniej 1.3a, najlepiej 1.3b lub nawet 1.3c!!!
 

bananoke

New member
broda1725 napisał:
A ja takie pytanie z innej beki, gdzie kupiłeś ową plazmę i za ile ?



za 2 tysiace zlotych tv + stolik szklany 3x czarne szklo(400 zl na allegro takie shit:) )


w gruncie kupilem nowke ale z okrojona gwarancja mam tylko 13 miesiecy a nie 24 :p

gosc z allegro mi sprzedal kupil go za 4000 zl (mam fakture wiec widze :) ) ja sie z nim dogadalem ze dam 2k i ze on mi przywiezie , no i przywiozl - dzisiaj ^^
chyba dobry deal :)


a komplecik tak sie u mnie prezentuje :) :
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jakość bez zarzutu , cena - zależy ile godzin ma na liczniku.
W końcu to używany egzemplarz , ale ważne że super gra i że nie ma powidoków.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Bananoke a nie wstawił byś parę fot jak wygląda ps3 na tym tv ? pewnie wiele osób to zainteresuje. A ja był bym wdzięczny.
 

zbynio81

Member
w pełni cię rozumiem z zachwytem. sam rok temu przesiadlem sie z 21 calowgo SONY na plazme 42 pv7.
TV twój oczywiscie jest bez porownania lepszy. Jakbym teraz kupywal to jednak bylby jeszcze wiekszy przynajmniej 50 cali ale wiadomo ze idzie za tym kasa. :eek:k:
polecam jeszcze wlaczyc filmik na ps3 z dvd upscalling jest wysmienity
padniesz oczywiscie dopiero jak zobaczysz film blue-ray w moim przypadku "helikopter w ogniu" mam na blue-ray i dvd -jakosc bez porownania:eek:k:
ale kup kabel hdmi bo to zniewaga na tym TV uzywac kabla EURO
no chyba ze podłączysz konsole NINTENDO NES :grin:
 
Ostatnia edycja:

bananoke

New member
zbynio81 napisał:
w pełni cię rozumiem z zachwytem. sam rok temu przesiadlem sie z 21 calowgo SONY na plazme 42 pv7.
TV twój oczywiscie jest bez porownania lepszy. Jakbym teraz kupywal to jednak bylby jeszcze wiekszy przynajmniej 50 cali ale wiadomo ze idzie za tym kasa. :eek:k:
polecam jeszcze wlaczyc filmik na ps3 z dvd upscalling jest wysmienity
padniesz oczywiscie dopiero jak zobaczysz film blue-ray w moim przypadku "helikopter w ogniu" mam na blue-ray i dvd -jakosc bez porownania:eek:k:
ale kup kabel hdmi bo to zniewaga na tym TV uzywac kabla EURO
no chyba ze podłączysz konsole NINTENDO NES :grin:


xD tak zrobie dzis wybiore sie do sklepu elektronicznego jak bedzie kosztowal okolo 20 zl to kupie w sklepie jak bedzie kosztowal 50 zl to zamowie na allegro za 10 :S

co do fotek to wporzadku moge pare zrobic jak juz bede mial kabel :)


a co do uzywania to ogolnie nie byl prawie uzywany gosc ktory go kupil mial go w salonie tyle ze nie mieszkal juz w tym mieszkaniu po 8 miesiacach stwierdzil ze wywalil kase w bloto skoro i tak go w domu nie ma to sprzeda go,
troche mu powciskalem ze nowke mozna kupic za 2.2k ( bo na necie jest taki egzemplarz ale ofc nie dostepny) i ze przeplacil kupujac go 8 miesiecy temu za 4000 zl - powiedzialem ze 2k za tv to troche duzo skoro za 200 zl wiecej mam nowke - no i mowie JESLI dorzucisz ten stolik + przywieziesz go do mnie to wezme go no i przejechal 100km w jedna strone do mnie w ten sam dzien.
No i przywiozl zero rysek stolik jak i telewizor jak nowki .
Co do telewizora jesli szukac minusow to tylko jeden - latwo go obpalcowac :)
wkrotce postaram sie zamiescic fotki - pozdrawiam.
Banan
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
to znaczy ze to dobry chlopak byl, a Ty go oszukales
jechal 100km w jedna strone, a pewnie nawet mu obiadu nie zrobiles :)
 

bananoke

New member
Seba_Fan napisał:
to znaczy ze to dobry chlopak byl, a Ty go oszukales
jechal 100km w jedna strone, a pewnie nawet mu obiadu nie zrobiles :)

wpadl po obiedzie :(
i nie oszukalem tylko ponaglilem sprawe ;)
tak czy inaczej oboje jestesmy szczesliwi a to najwazniejsze

zamowilem juz ten kabel na allego mysle ze w czwartek-piatek dojdzie
 
Do góry