Kupię!! Wzmak Denon 1500AE lub Onkyo 9755. Czarny

Rafal7

Banned
Wszystko się zgadza tak miało być
Bo w rzeczywistości dałem 400 euro minus kasa za stary wzmacniacz jak go sprzedam.
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
To jak ktoś sprzeda swój stary, za więcej kasy niż wyłoży za nowy, to nic nie zapłaci i jest do przodu. :p
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Cena z du.y a jak do niego dzwoniłem wcześniej to mówił że tylko i wyłącznie komplet będzie sprzedawał, jak widać ktoś chyba kupił CD i teraz buja się z wzmakiem.. Nie dałbym więcej niż 1600 zł :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No cena wysoka.

Mnie a raczej moja zonke dzisiaj pierwszy raz zawiodl Denek. Dal sygnal dzwiekowy wyzszy potem nizszy i szybko migala czerwona kontrolka nie szlo zmienic zrodla ani nic. Stracha dostalem ze cos sie zepsolo. Wylaczylem i wlaczylem to tylko migala czerwona. Nie bylo kontrolki zrodla.

Poodlaczalem wszystkie kable i podlaczylem telefon i denek zachyzyl, potem podlaczylem tv i dziala normalnie.

Ktos wie co to moglo byc? Denek siada? Blad sygnalu na wejsciu?
 

panicz1987

New member
i jak wrażenia po zakupie tego Onkyo? Sam się zastanawiam nad jego zakupem lub a-9070 w tej samej konfiguracji jak Ty, czyli końcówka w kinie.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Super, szukałem tylko dual mono więc nowe Onkyo nie wchodziły w grę. Gra pięknie, żeby miał górne pasmo Denona bo ta jest dość specyficzna to byłaby już w ogóle bajeczka.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No cena wysoka.

Mnie a raczej moja zonke dzisiaj pierwszy raz zawiodl Denek. Dal sygnal dzwiekowy wyzszy potem nizszy i szybko migala czerwona kontrolka nie szlo zmienic zrodla ani nic. Stracha dostalem ze cos sie zepsolo. Wylaczylem i wlaczylem to tylko migala czerwona. Nie bylo kontrolki zrodla.

Poodlaczalem wszystkie kable i podlaczylem telefon i denek zachyzyl, potem podlaczylem tv i dziala normalnie.

Ktos wie co to moglo byc? Denek siada? Blad sygnalu na wejsciu?

Zadziałały zabezpieczenia, podejrzewam że zbytnio go przeciążasz...:???: słuchasz długo z gałką ponad połowę skali?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie, w tv. 80% czasu to godz od 10 -11.
Jedynie muza glosniej.

A teraz to co sie stalo te pipkanie i brak dzwieku to zona wlaczyla wzmaka i tv, wiec byl "zimny".
I dziwne bo wylaczalem wlaczalem i tylko kontrolka mrygala, dopiero odlaczenie kabli pomoglo. Bardziej podejzewalem jakies zwarcie na kablu lub przejsciowka optyk - rca cos pokrzaczyla.
 
Do góry