Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Snikers89

New member
Bez reklam
Tak bardziej to polnocna Anglia ale nie mam az tak daleko do Szkocji. Ale uwierzcie mi smiesznie akcje maja z tymi spodniczkami. Raz taka przymierzalem w sklepie z takimi ciuchami dla panow. Haha jaja jak berety z tego byly.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie poszedł Marantz MM7055 za 1650zł. Ubity na rogu, ale w pełni sprawny, pudełko itp.
Mogłem to wygrać, ale ustaliłem max 1500zł, za 1700zł spokojnie byłby mój.
Tak czy inaczej, cena świetna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Onkyo RZ810 z 4400zł poszło już na 4800zł.
Zaraz swoje wystawię za 4000zl i kupię za granica, bo jak słyszę, że u nas 3 tygodnie trzeba czekać na serwis, to wolę mieć gwarancje Onkyo w UK.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe czemu. Starsze modele powinny byc o wiele tansze od nowszych.

Moze podnosza ceny aby zrobic promocje na krolika....

Ja tu bym obstawial ze 7009 beda w cenie 4000zl a tu ceny po 5200, za tyle prawie kupilem 7010.
No ale z drugiej strony chyba ostatnie okazje na pozbycie sie swoich wysluzonych 7009 skoro sa jeszcze w cenie.

Armanig co z tym procesorem Marantza? Dzialasz cos w tym kierunku czy narazie Pass?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam, ale nie fizycznie w łapach.
Jak ktoś chce, to pisać ew. wymienię na fronty R900 z centralem, lub Onkyo m5000r. Różnice w cenie do dogadania.
Lub odsprzedam komuś kto siedzi w UK.
Nie widzi mi się też inwestowanie w kable SLR, a nie sądzę, żeby to była przepaść względem ampli SR.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Mam, ale nie fizycznie w łapach.
Jak ktoś chce, to pisać ew. wymienię na fronty R900 z centralem, lub Onkyo m5000r. Różnice w cenie do dogadania.
Lub odsprzedam komuś kto siedzi w UK.
Nie widzi mi się też inwestowanie w kable SLR, a nie sądzę, żeby to była przepaść względem ampli SR.
A co masz konkretnie ?
 
Do góry