Ktoś chętny, robimy zrzutke?

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Boooj doslownie milimetry brakowaly a mialbym 290 u siebie :) juz bylem zdecydowany na zakup zamiast heco.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Naczytalem sie ze scianki boczne sie odksztalcaja - malo sztywne, o heco lepiej pisali, po drugie szatan bipo a po trzecie wyglad heco bardziej mi sie spodobal.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tak wyglada Denon 1500ae kupiony od kolegi z forum "otwierany tylko raz" aby zobaczyc jak wygladaja bebechy w srodku.







....

Widac wzmacniacz mial nie mala przygode..


Nie wiem czy kolega wiedzial o tym czy specjalnie mnie w bambucho zrobil.
 
Ostatnia edycja:
Ty się nie zastanawiaj tylko go zwróć sprzedawcy....masz 14dni na zwrot, gdy coś na necie kupujesz.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak nie bedziesz wymieniał?! To inni mają sie przejechać tak samo??

Jak juz napisalem wczesniej.

Byc moze wczesniejszy wlasciciel nie wiedzial ze bylo grzebane. Bo tez kupil uzywke.

Wybaczcie ale zachowam to dla siebie.

Bali ja go mam juz z pol roku jak nie lepiej.
 

jumper.as

New member
Hejka Panowie. Dzisiaj znalazłem coś naprawde fajnego w myślę dobrych pieniądzach. Jest to B&W 802 i B&W DB1 subwoofer, zasilane przez zestaw classe 2 x CA-M600 i 1 CP-800 MK2. Cena tylko 105 tyś. :p ale myślę, że spokojnie z 10 tyś można utargować. Więc kto chce numer telefonu do gościa? FINN
 

rabit

Active member
Bez reklam
Ja też wiem... i jest mi głupio, bo kolega kupił go ode mnie.
Kupiłem go od gościa, który mieszka ok. 50 km od mojego domu. Byłem osobiście u niego i gość mówił, że dał go do sprawdzenia (pomiarów), w specjalistycznym serwisie w Bielsku i jak na ten wiek, jest bardzo dobry. Ja go rozkręciłem i z góry wydawał mi się normalny. Zrobiłem zdjęcia, ale nie pomyślałem że z dołu może być coś nie tak. Bardzo kolegę przepraszam. Naprawdę nie było moim zamysłem, kogoś wprowadzić w błąd.
 
Do góry